Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Johnny Deep ortaya çıktı

Johnny Deep ortaya çıktı

Eşi Amber Heard’a şiddet uyguladığı iddiasıyla başlayan boşanma davası boyunca Bahamalar’daki özel adasında inzivaya çekilen Johnny Deep, ilk kez bu hafta sonu ortaya çıktı.

28.06.2016 16:27

Eşi Amber Heard’a şiddet uyguladığı iddiasıyla başlayan boşanma davası boyunca Bahamalar’daki özel adasında inzivaya çekilen Johnny Deep, ilk kez bu hafta sonu ortaya çıktı.

Sessizce Los Angeles'a dönen oyuncu, cumartesi akşamı komedi kulübünde arkadaşlarıyla eğlenirken görüntülendi. Karayip Korsanları'nın 53 yaşındaki yıldızının komedi kulübünde birlikte eğlendiği arkadaşları arasında, onu Amber Heard'a şiddet uyguladığı iddiaları karşısında savunan komedyen Doug Stanhope da vardı.

SAHNEYE ÇIKTI
The West Hollywood kulübünün geceyle ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımlarına göre, Depp sadece komedyen Mat Edgar'ı izlemekle kalmadı, sahneye çıkarak oyunculuk hünerlerini de sergiledi.

UZUN SAÇLARI ARTIK YOK
Uzun saçlarıyla bilinen ve bu defa kısa saçlarla ortaya çıkan Depp'in, şarkıcı Ryan Adams ve komedyenler Kerry Mitchell, Doug ve Brett Erickson'la birlikte sahne arkası fotoğrafı çektirdiği görüldü.

SAHNEYE ÇIKMASI ŞAŞIRTTI
E! Online'a açıklama yapan bir kaynağa göre, komedyen Mat Edgar bile Johnny Depp'in sahneye çıkıp şova dahil olmasına şaşırdı. Deep hakkında bir iftira kampanyası yürütüldüğünü söyleyen Stanhope, Amber Heard'ı "manipülatif" olmakla suçlamıştı.

Thewrap.com'a yaptığı yazılı açıklamada Stanhope, "Eşinin yüzünde yaralı fotoğrafının yayınlanmasıyla arkadaşım sosyal medyada öldürüldü" ifadesini kullanmıştı.

EVLİLİK BOYUNCA ŞİDDET İDDİASI
Johnny Depp'e iftira atmadığını söyleyen Amber Heard ise 15 aylık birlikteliği boyunca korkuyla yaşadığını, Depp'in evlilikleri boyunca kendisine şiddet uyguladığını söylemişti.

AMBER HEARD'A ARKADAŞ TESELLİSİ
Ünlü oyuncu Amber Heard, Los Angeles'ta kilise çıkışı kız arkadaşının omzunda ağlarken görüldü. Kız arkadaşına sarılıp gözyaşı döken Heard'ın, arkadaşının tesellisi üzerine ağlaması uzun sürmedi. Heard, arkadaşından ayrıldıktan sonra başını öne eğerek ve güneş gözlüğüyle gözlerini gizledi. AMBER HEARD ARKADAŞINA SARILIP SOKAĞIN ORTASINDA AĞLADI

Yorumlar | 0
üye profil