Yayınlanma Tarihi: 16.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 16.11.2018

Jet Sosyete'nin 6. bölümü yayınlandı! 6. bölüm kamera arkasını izlemek için tıkla

Jet Sosyete 2. sezon 6. bölüm yayınlandı. 6. bölümün kamera arkasında kahkaha dolu anlar yaşandı. Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Bartu Küçükçağlayan ve diğer oyuncuların eğlenceli anları ekrana yansıdı. İşte Jet Sosyete 2. sezon 6. bölümünün kamera arkası görüntüleri...

Jet Sosyete'de geçen hafta Ozan ile Melike'nin O Ses Türkiye'de yaşadıklarının ardından aileler arasında gerilim yüksekti. Ozan-Melike aşkını öğrenen aileler, bir araya gelmeye karar verdi.

ŞENNUR, KUMSAL'I ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ
Talip ile Yıldız'ın arasını bozup Kumsal ile oğlunun arasını yapmaya çalışan Şennur her fırsatta konuyu açtı. Talip'i adeta çıldırtan Şennur, Kumsal'ı öve öve bitiremedi.

Jet Sosyete'de Ozan'dan darbe yiyen İlayda depresyona girdi. Sinirini pasta yaparak geçiştirmeye çalışan İlayda'nın çıkardığı ürünlere Gündüz talip oldu.

GÜZEL DOKTOR, CENGİZ'İ YAKTI
Hastanedeki doktorla daha çok görüşmek için sürekli hasta taklidi yapan Cengiz, sonunda eşi Gizem'e yakalandı.Doktorla görüşebilmek için farklı farklı rahatsızlıklar üreten Cengiz, Gizem'e yakalanınca olanlar oldu. Gizem, güzel doktoru Cengiz'le görünce adeta sinir küpüne döndü. Cengiz'in evlilik yüzüğünü çıkardığını görünce daha da sinirlendi.

JET SOSYETE 6. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN: