Yayınlanma Tarihi: 05.12.2018 | Değiştirme Tarihi: 05.12.2018

Jet Sosyete'nin 2. sezon 8. bölümü bu akşam yayınlanıyor! Jet Sosyete fragmanı izle

Jet Sosyete'nin 2. sezon 8. bölümüyle bu akşam 20:00'de TV8'de ekrana gelecek. Fokus grup sonuçları yüzünden Gizem’i, ‘Zehir Zıkkım’ dizisinden çıkaracaklardır. Oynadığı bölümde öldüreceklerdir. Gizem bunu engelleyebilmek için çeşitli planlar yapar.

Jet Sosyete'nin 2. sezon 8. bölümünde; Yaşar kendine internet üzerinden çok uygun fiyata elektronik alet almıştır. Kendisiyle gurur duymaktadır fakat paket geldiğinde içinden bir biblo çıkar. Yaşar, ailenin dalga konusu olurken, biblonun çok değerli bir koleksiyon parçası olduğu ortaya çıkar. Zahide dahil herkes biblonun peşine düşer.

Jet Sosyete'de Şennur, evinde aile dizilimi yapmaya karar vermiştir. Kısa sürede bunu duyurmayı ve popüler hale getirmeyi başarır. Herkes aile dizilimine geliyordur. Kumsal’ın ailesi ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için Kumsal’ı da çağırır ama aynı seansa Yıldız’ın da gelmesi ile olaylar karışır. 

Fokus grup sonuçları yüzünden Gizem’i, ‘Zehir Zıkkım’ dizisinden çıkaracaklardır. Oynadığı bölümde öldüreceklerdir. Jet Sosyete'de Gizem bunu engelleyebilmek için çeşitli planlar yapar. İlayda, Cengiz ve Yaşar’a bu sefer sağlıkları konusunda büyük bir baskı yapmaya başlar. İkisinin de yaş itibari ile kalp krizi geçirme riski olduğu bahanesiyle çeşitli tetkiklerden geçmelerini ister. Üzerlerindeki baskı sonucu ofiste panik atak geçirirler. İlayda, onları hastaneye götürmeye çalışırken başka sürprizlerle karşılaşır.

Jet Sosyete'nin 2. sezon 8. bölümünden 2 fragman yayınlandı. Jet Sosyete yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de TV8'de!

JET SOSYETE 8. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLE:

JET SOSYETE 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE:

JET SOSYETE 7. BÖLÜM İZLE: