Jet Sosyete 6. bölüm yayınlandı! Tek part izle

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2018 10:37
Değiştirme Tarihi: 16.11.2018 09:39

Jet Sosyete 2. sezonunun 6. bölümüyle ekranlara geldi. Cengiz'in hastalık hastası olmaıs şüphesi, İlayda'nın pasta terapisi bölüme damga vuran sahnelerden birkaçıydı.

Melike ve Nazlı’nın kavgasından sonra Ozan’ın kendisine döneceğini bekleyen İlayda, umutları gerçek olmayınca hayal kırıklığına uğrar. Terapi olarak ta çılgınca pasta yapmaya başlar.

Jet Sosyete'de Gündüz’ün İlayda’nın yaptığı pastaları değerlendirmek için dahiyane bir fikri vardır. Bu konuda Şennur ile iş birliği yapacaktır. Bu iş birliği ortaya çıkacak mıdır?

Haber ile ilgili metin girin!.

Melike ve Ozan’ın eski ilişkisi ortaya çıktıktan sonra, Yüksel ve Özpamuk Ailesi arasındaki gerilim iyice artmaya başlar. Sorunu çözmek için bir araya gelen iki aile, durumu çözebilecek midir?

Jet Sosyete'de Gizemin desteği ile Yıldız’ın gizli gizli dans dersi aldığını keşfeden Şennur, Talip ile arasını bozmak için neler yapacaktır?

Haber ile ilgili metin girin!.

Cengiz’in her akşam kendini hasta hissedip doktora gitmesi Jet Sosyete'de Gizem ve Zahide’nin Cengiz’in hastalık hastası olduğunu düşünmelerine yol açar. Gizem ve Zahide’nin Cengize’e yardımcı olmaya çalışırken keşfedecekleri gerçek, büyük sürpriz olacaktır.