Jet Sosyete 6. bölüm yayınlandı! Çekim hatalarında neler yaşandı? Son bölümü izle

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2018 15:15
Değiştirme Tarihi: 15.11.2018 15:18

Jet Sosyete'nin 6. bölümünde yine eğlence doruktaydı. Ekranda izleyenlere keyifli saatler yaşatan Jet Sosyete'de çekimler sırasında da kahkahalar susmuyor. Oyuncular zaman zaman gülmekten çekim yapmakta zorlanıyor. İşte Jet Sosyete 6. bölüm çekim hataları...

Jet Sosyete'de geçen hafta Ozan ile Melike'nin O Ses Türkiye'de yaşadıklarının ardından aileler arasında gerilim yüksekti. Ozan-Melike aşkını öğrenen aileler, bir araya gelmeye karar verdi.

Aileler arasında Ozan-Melike gerginliği!

Talip ile Yıldız'ın arasını bozup Kumsal ile oğlunun arasını yapmaya çalışan Şennur her fırsatta konuyu açtı. Talip'i adeta çıldırtan Şennur, Kumsal'ı öve öve bitiremedi.

Şennur'dan Talip'e 'Kumsal' baskısı!

Jet Sosyete'de Ozan'dan darbe yiyen İlayda depresyona girdi. Sinirini pasta yaparak geçiştirmeye çalışan İlayda'nın çıkardığı ürünlere Gündüz talip oldu.

İlayda depresyonda! Kendini pastalara verdi...

Hastanedeki doktorla daha çok görüşmek için sürekli hasta taklidi yapan Cengiz, sonunda eşi Gizem'e yakalandı.Doktorla görüşebilmek için farklı farklı rahatsızlıklar üreten Cengiz, Gizem'e yakalanınca olanlar oldu. Gizem, güzel doktoru Cengiz'le görünce adeta sinir küpüne döndü. Cengiz'in evlilik yüzüğünü çıkardığını görünce daha da sinirlendi.

Cengiz'in hastalık foyası ortaya çıktı!

Haber ile ilgili metin girin!.