Yayınlanma Tarihi: 05.12.2018 | Değiştirme Tarihi: 05.12.2018

Jet Sosyete 2. sezon 8 bölüm fragmanı izle! Gizem’i diziden çıkaracaklar mı?

Jet Sosyete 2. sezon 8 bölüm 1. ve 2. fragman yayınlandı. Jet Sosyete yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de TV8'de ekrana gelecek. Gizem ‘Zehir Zıkkım’ dizisinden çıkarılmamak için çeşitli planlar yapacak.Jet Sosyete'nin yeni bölümünde neler yaşanacak? Yaşar'ın internet alışverişi macerasının sonu nasıl olacak? Şennur yeni girişiminde başarılı olabilecek mi? Gizem’i ‘Zehir Zıkkım’dan dizisinden çıkaracaklar mı?

Fokus grup sonuçları yüzünden Gizem’i, ‘Zehir Zıkkım’ dizisinden çıkaracaklardır. Oynadığı bölümde öldüreceklerdir. Gizem bunu engelleyebilmek için çeşitli planlar yapar.

Yaşar kendine internet üzerinden çok uygun fiyata elektronik alet almıştır. Kendisiyle gurur duymaktadır fakat paket geldiğinde içinden bir biblo çıkar. Yaşar, ailenin dalga konusu olurken, biblonun çok değerli bir koleksiyon parçası olduğu ortaya çıkar. Zahide dahil herkes biblonun peşine düşer.

Jet Sosyete'de Şennur, evinde aile dizilimi yapmaya karar vermiştir. Kısa sürede bunu duyurmayı ve popüler hale getirmeyi başarır. Herkes aile dizilimine geliyordur. Kumsal’ın ailesi ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için Kumsal’ı da çağırır ama aynı seansa Yıldız’ın da gelmesi ile olaylar karışır. 

İlayda, Cengiz ve Yaşar’a bu sefer sağlıkları konusunda büyük bir baskı yapmaya başlar. İkisinin de yaş itibari ile kalp krizi geçirme riski olduğu bahanesiyle çeşitli tetkiklerden geçmelerini ister. Üzerlerindeki baskı sonucu ofiste panik atak geçirirler. İlayda, onları hastaneye götürmeye çalışırken başka sürprizlerle karşılaşır.

Jet Sosyete'nin 2. sezon 8. bölümünden 2 fragman yayınlandı. Jet Sosyete yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de TV8'de!

JET SOSYETE 8. BÖLÜM 2. TANITIM:

JET SOSYETE 7. BÖLÜM TEK PART İZLE: