Jet Sosyete 2. sezon 7. bölüm yayınlandı! Jet Sosyete 7. bölüm tek part izle

Jet Sosyete 7. bölüm dün akşam yayınlandı. Yaşar ve Cengiz'in Whatsapp gurubuyla imtihanı, Gizem'in dizi çekimlerinde yaşadıkları, Safiye ve Şennur'un film eleştirmenliği macerası Jet Sosyete'de 7. bölüme damga vurdu. İşte Jet Sosyete 2. sezon 7. bölümde yaşananlar...

Yayınlanma Tarihi: 22.11.2018 13:24
Değiştirme Tarihi: 22.11.2018 13:24

Jet Sosyete'nin 7. bölümünde Yaşar’ın şirket çalışanlarının tümünü dahil ederek kurduğu WhatsApp grubu şirket içinde popülerlik kazanmasını ve herkesle yakınlaşmasını sağlar. Yağmur gibi yağan mesajlardan sıkılan İlayda’nın gruptan çıkması ile olaylar büyür.

Aynı salonda dans dersi almaya başlayan Kumsal ile Yıldız bu sayede tanışırlar. Talip ise bu tanışıklıktan haberdar olmadan Kumsal’la flört etmeye çalışmaktadır.

Jet Sosyete'de Zahide’nin en sevdiği dizi İlayda’ların yalısında çekilecektir. Zahide ve Gizem’in set ziyareti Gizem’in diziden rol kapmasıyla sonuçlanır.  

Safiye, fokus grup araştırmalarında C kategori ev kadınlarını temsil etmek üzere iş bulmuştur. Gizem’in dizide rolüne devam edebilmesi onun fokus grup toplantısında söyleyeceklerine bağlıdır. 

Jet Sosyete'de Alara’nın sağlıklı yaşam adına girdiği açlık diyeti sonucunda bayılması ile onu hastaneye götürmek zorunda kalan ve kendi yerine Şennur’u fokus grup toplantısına gönderen Gizem’in dizi hayatını tehlikeye girer.

 

JET SOSYETE 7. BÖLÜM ÇEKİM HATALARI: