Yayınlanma Tarihi: 19.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2018

Jet Sosyete 2. Sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Gizem dizi yıldızı oluyor

Jet Sosyete 2. sezon 7. bölüm tanıtımı yayınlandı. Ekranın gülen yüzü Jet Sosyete'de ekran başındakiler yine eğlenceye doyacak. Cengiz ve Yaşar'ın whatsapp grubuyla imtihanı bakalım nasıl sonuçlanacak? Jet Sosyete çarşamba 20:00'de TV8'de...

Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek Jet Sosyete'de bu hafta Gizem dizi starı olma heyecanı yaşıyor. Bu duruma en çok bozulan kayınvalidesi oluyor. 

Cengiz ve Yaşar şirkettekilerin yer aldığı bir whatsapp grubu kuruyor. İkisi için her şey yolunda, Yaşar bu grubun ekibi birbirine yaklaştırdığını düşünüyor. Acaba diğerleri de aynı fikirde mi? Jet Sosyete'nin yeni bölümünde İlayda dayanamayıp gruptan çıkıyor. Cengiz ve Yaşar adeta yıkılıyor.

Jet Sosyete 6. bölümde neler yaşanmıştı?
Melike ve Nazlı’nın kavgasından sonra Ozan’ın kendisine döneceğini bekleyen İlayda, umutları gerçek olmayınca hayal kırıklığına uğrar. Terapi olarak ta çılgınca pasta yapmaya başlar.

Gündüz’ün İlayda’nın yaptığı pastaları değerlendirmek için dahiyane bir fikri vardır. Bu konuda Şennur ile iş birliği yapacaktır. Bu iş birliği ortaya çıkacak mıdır?

Melike ve Ozan’ın eski ilişkisi ortaya çıktıktan sonra, Yüksel ve Özpamuk Ailesi arasındaki gerilim iyice artmaya başlar. Sorunu çözmek için bir araya gelen iki aile, durumu çözebilecek midir?

Jet Sosyete'nin 6. bölümünde Gizem'in desteği ile Yıldız’ın gizli gizli dans dersi aldığını keşfeden Şennur, Talip ile arasını bozmak için neler yapacaktır?

Cengiz’in her akşam kendini hasta hissedip doktora gitmesi Gizem ve Zahide’nin Cengiz’in hastalık hastası olduğunu düşünmelerine yol açar. Gizem ve Zahide’nin Cengize’e yardımcı olmaya çalışırken keşfedecekleri gerçek, büyük sürpriz olacaktır.

JET SOSYETE 2. SEZON 6. BÖLÜM TEK PART İZLE: