Jennifer Lawrence’dan utandıran cinsel ilişki itirafı

Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence, şu sıralar anne olmak için gün sayıyor. Cooke Maroney ile olan birlikteliğinden bir bebek bekleyen oyuncu, mesleğine de ara vermek durumunda kaldı. Geçtiğimiz günlerde gir programa konuk olarak katılan Lawrence, burada verdiği cevaplarla hem ülkenin hem de dünyanın gündemine oturdu ve ağızları açık bıraktı. Oyunculuğa ara vermesinin ardından aşırı derece cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen Lawrence daha sonra bu sözlerin şaka olduğunu belirtti ancak sunucunun bile utanması gözlerden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2021 09:40
Değiştirme Tarihi: 09.12.2021 10:06

Cooke Maroney ile olan birlikteliğinden bir bebek bekleyen oyuncu Jennifer Lawrence, hamileliğini uzunca bir süre saklamış ancak karnı belirginleşince bu kararından vazgeçip haberleri doğrulamıştı. Yakın süre sonra bebeğini kucağına almaya hazırlanan Lawrence, önceki günlerde katıldığı programda yaptığı açıklamalar nedeniyle çok konuşuldu.

Stephen Colbert ile The Late Show'a katılan Lawrence, sohbetin ilerleyen dakikalarında Colbert tarafından sorulan "Son 3 yılda ne yaptın, zamanın nasıl geçti?" sorusuna uzun süre akıllardan çıkmayacak bir cevap verdi. Elini göbeğine koyup bebeğini işaret ederek konuşan Lawrence, "Bol bol cinsel ilişkiye girdim" ifadelerini kullandı.

KISA SÜRELİĞİNE ŞAŞKINLIK YAŞADILAR

Bu durumun ardından sunucu Colbert ve Lawrence'nin kısa süreliğine şaşkınlık yaşadığı görüldü. Colbert aldığı cevap karşısında utanırken, ünlü oyuncu Lawrence de daha sonra bu açıklamalarının birer şakadan ibaret olduğunu belirterek, sözlerine açıklık getirmeye çalıştı.

SEKTÖRE DÖNMEYE HAZIRLANIYOR

Hem koronavirüs pandemisi hem de hamileliği nedeniyle uzun süre ekranlardan uzak olan Jenifer Lawrence, yeni filmi Don't Look Up'la ekranlara dönmeye hazırlanıyor.
 

İlgili Sayfalar: Magazin