Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Jennifer Garner ve Ben Affleck ayrılıktan vazgeçti!

Jennifer Garner ve Ben Affleck ayrılıktan vazgeçti!

Bir süre önce aldatma skandalı yüzünden zor günler geçiren ve boşanma kararı aldıklarını açıklayan Jennifer Garner ve Ben Affleck çifti, boşanma davasını beklemeye aldı.

14.07.2016 12:51

Geçtiğimiz yıl 10 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını açıklayan ünlü oyuncu çift Jennifer Garner ve Ben Affleck, boşanma davasını beklemeye aldı. Çifte yakın bir kaynak, iki çocukları olan çiftin bir türlü ayrılamadıklarını doğruladı. 

'Jennifer bu konuda çok kararlıydı ama birkaç hafta sonra işler değişti' açıklamasını yapan kaynak, 'Jennifer Ben'i hâlâ çok seviyor. Ancak yeniden birleşme konusunda da çok emin değil. Onun önceliği çocuklar' dedi. 

Çiftin Violet, Seraphina ve Samuel adında üç çocuğu var.  

Halen birlikte yaşamaya devam eden  çifte yakın bir diğer kaynak da US Weekly'e yaptığı açıklamada: 'Ben'e kalsa asla ayrılmazlar. O Jen'siz yapamaz. Boşanmayı asla istemiyor ama bu konuda karar Jen'e ait' dedi. 

Çocuklarıyla birlikte Avrupa tatiline çıkan çift, boşanma konusunda konuşmalarını da ertelemiş gözüküyor. 

Garner ve Affleck çiftinin ayrılıklarının sebebi olarak Affleck'in çocukların dadısı 28 yaşındaki Christine Ouzounian ile yaşadığı gizli ilişki gösterilmişti. İddialara göre ihanete uğradığını öğrenen ve yıkılan Garner, 'hayatımın aşkı' dediği eşinden ayrılma kararı almıştı.

Jennifer Garner, Ben Affleck ayrılığı sonrası ilk kez konuştu

Yorumlar | 0
üye profil