Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Jean-Claude Van Damme’dan Türkiye’ye mesaj var!

Jean-Claude Van Damme’dan Türkiye’ye mesaj var!

Ünlü aktör Van Damme, çalıştığı film setinden, Esra Erol'un eşi Ali Özbir'e bir video göndererek Türkiye'ye destek verdi.

11.08.2016 13:57

Ülkemizde 15 Temmuz akşamı gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi Türk halkı tarafından püskürtülmüş, demokrasinin yanında duruş sergileyen halk haftalarca meydanlarda demokrasiye sahip çıkmıştı.Türkiye'de yaşanan bu olaylara ünlü aktör Van Damme da sessiz kalmadı. Esra Erol'un eşi Ali Özbir'e çalıştığı film setinden çektiği bir video gönderen oyuncu, videoda Türkiye'nin aslında ne kadar güvenli bir ülke olduğunu insanlara anlatmak istediğinden bahsetti. 

Özbir kaydı kendi instagram hesabından yayınlayarak, altına ünlü aktör Jean Claude Van Damme'ın Türkiye için söylediği şu sözleri yazdı; "Merhaba Mr. (Bay)Ali Ozbir, Ben Jean Claude Van Damme. Boxer filmimin setindeyim. Film starının bu görüntüsü için üzgünüm. Türkiye'de birçok arkadaşım var ve insanlara Türkiye'nin ne kadar güvenli olduğu konusunda fikir alışverişinde bulunmak isterim. Yakın zamanda konuşuruz. Sizlere, ülkenize, ailenize ve Tüm Türkiye'ye saygılarımı sunuyorum. Sevgilerimle, Van Damme." 

 

Tarafıma göndermiş olduğu mesaj için JEAN CLAUDE VAN DAMME 'a teşekkür ediyorum................????????????????????????????Merhaba Mr. (Bay)Ali Ozbir, Ben Jean Claude Van Damme. Boxer filmimin setindeyim. Film starının bu görüntüsü için üzgünüm. Türkiye'de bir çok arkadaşım var ve insanlara Türkiye nin ne kadar güvenli olduğu konusunda fikir alışverişinde bulunmak isterim. Yakın zamanda konuşuruz. Sizlere, ülkenize, ailenize ve Tüm Türkiye'ye saygılarımı sunuyorum. Sevgilerimle , Teşekkür ediyorum Van Damme????????????

aliozbir1) tarafından paylaşılan bir video (10 Ağu 2016, 11:24 PDT)

Yorumlar | 0
üye profil