Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Jay-Jay Johanson 11 Mart'ta İstanbul'da!

Jay-Jay Johanson 11 Mart'ta İstanbul'da!

1996 yılından beri müzik dünyasının içinde olan, verdiği konserlerle Türkiye’de de geniş kitlelere ulaşan Johanson, 11 Mart Cumartesi akşamı İstanbul'da sahne alacak.

06.03.2017 12:26

Müzik kariyerine çok genç yaşlarda başlayan ve yayınladığı her albümde farklı müzik türlerini deneyimleyen Jay-Jay Johanson, trip-hop’tan electro-clash’e, downtempo’dan indie’ye oldukça zengin bir repertuvara sahip. Jazzy ve trippy vokalleriyle dikkatleri üzerine çeken Johanson’un yarattığı karanlık ve mistik atmosferin cazibesi, müziğinin sınırlarını genişletebilmesindeki en önemli etkenlerden biri.  

Türkiye’de de geniş kitlelere ulaştı
1996 yılından beri müzik dünyasının içinde olan, verdiği konserlerle Türkiye’de de geniş kitlelere ulaşan Johanson, şöyle geriye doğru baktığımızda "Far Away", "Believe In Us", "So Tell the Girls That I'm Back In Town", "Mr. Fredrikson", "Time Will Show Me" gibi dillere pelesenk olmuş birbirinden başarılı şarkılara imza attı. 

11 Mart Cumartesi akşamı İstanbul'da!
Son olarak 2015 yılında 'Opium' isimli albümüyle karşımıza çıkan Jay-Jay Johanson, en sevilen parçalarını ardı ardına seslendireceği performansıyla, 11 Mart Cumartesi akşamı Roxy İstanbul'da performans sergileyecek. Warm up'ta ise Türkiye'nin en sevilen radyocularından DJ Ekim Baykara sahnede olacak.

Yorumlar | 0
üye profil