Jason Statham: Yeni Bond olursam dublör parası ödemezler

Jason Statham: Yeni Bond olursam dublör parası ödemezler

Dövüş ve aksiyon filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Jason Statham, Los Angeles’ta Barbaros Tapan’ın sorularını yanıtladı. Yeni filmi “Mechanic: Resurrection”ı anlatan İngiliz aktör, James Bond olma isteğini de tekrarladı.

* Merhaba, yeni filminiz “Mechanic: Resurrection” hayırlı olsun, yine heyecan dolu bir film olmuş...- Teşekkürler...* “Mechanic” serisinde kiralık katilsiniz ama izleyici karakteri çok seviyor. Nedir Arthur Bishop’u izleyiciye bu kadar sevdiren?- Doğru, kendine verilen görevleri yerine getiren bir kiralık katilim ama bu, aksiyon filmlerinin yapısında olan bir şey. İyi ve kötü karşı karşıya gelecek ya da aslında iyi olan biri istemese de kötü amaçlara hizmet edecek ama yine de kahraman olacak. Son “Mechanic” filmi, Arthur’un farklı özelliklerini de gösteriyor. Bence izleyici bu filmde Arthur’u daha da fazla sevecek.

 

VÜCUDUMUN KONTROLÜ BENİM ELİMDE* Sizin çalışma ahlakınız, sektörde her zaman örnek gösterilir...- Evet, bu konuda alçakgönüllü olamayacağım. Ben oyunculuk yapmaya çok geç başladım, 30’lu yaşlarımdaydım. Babam da bir maden işçisiydi. O yüzden bu çalışma ahlakı aileden gelen bir şey. Sete en erken gidip en geç çıkmak, senaryoyu çalışmak, diyet ve spor programımı aksatmamak benim çok önem verdiğim konular.* Spor ve diyet demişken, bu konuda nelere dikkat edersiniz?- Beslenme programıma çok dikkat ediyorum. Protein ağırlıklı besleniyorum. Şeker ve kimyasal içeren tüm gıdalardan uzak duruyorum. Spor programım ise çok geniş. Vücudumun kontrolü benim elimde. Ben de bu vücudu olabileceği en üst seviyede tutmak için ne gerekiyorsa yapıyorum. * Açık açık yeni James Bond olmak istediğinizi söylediniz. Neden bu kadar istiyorsunuz James Bond olmayı?- Evet, hem İngiliz olmam hem de büyürken James Bond filmlerinin hayranı olmam sebebiyle böyle bir şey söyledim. Çocukluğumdan beri James Bond filmlerinde kullanılan araçlar, çektikleri mekanlar ve kullanılan silahlara hayranım. Hem eğer beni yeni Bond yaparlarsa dublör parası ödemek zorunda kalmayacaklar. Beni daha ucuza mâl edebilirler. (Gülüyor)

 

Rosie özel hayatımızda sıradan bir kız
* Yıllardır ünlü model Rosie Huntington-Whiteley ile birliktesiniz. Artık evlenip bir aile kurmak istemiyor musunuz?- Tabii ki istiyorum. Ben de güzel bir ailede büyüdüm, benim de hayalim günün birinde kendi ailemi kurmak. Rosie ile ilişkimizde her şey mükemmel gidiyor ama özel hayat hakkında konuşmayı hiç sevmiyoruz. Kendisi çok önemli bir model olsa da özel hayatımızda dünyanın en normal, en sıradan kızlarından biri. Söyleyebileceğim tek şey, çok çok mutlu olduğumuz.

 

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 27/08/2016 01:17:19

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin