Jason Momoa ve Lisa Bonet ayrılık kararı aldı

Hollywood’un sevilen çiftlerinden Jason Momoa ve Lisa Bonet, 16 yıllık birlikteliklerini sonlandırma kararı aldı. Ayrılık kararını ortak açıklamayla Instagram üzerinden paylaşan ikili “birbirlerini özgür bıraktıklarını” söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 13.01.2022 13:44
Değiştirme Tarihi: 13.01.2022 13:44
Jason Momoa ve Lisa Bonet ayrılık kararı aldı

42 yaşındaki Jason Momoa ve 54 yaşındaki Lisa Bonet arasındaki büyük aşk sona erdi. Momoa’nın Instagram hesabından paylaşılan ortak açıklamayla haberi duyuran çift, aralarındaki sevginin farklı yollarda evrilerek devam ettiğini, ancak “olmak istedikleri kişi olmayı öğrenmek üzere birbirlerini özgür bıraktıklarını” yazdı.

2005 yılında birlikteliklerine başlayan çift 2017 yılında evlenmiş ve böylece Momoa, Bonet’in eski eşi ünlü müzisyen Lenny Kravitz’den olan oyuncu kızı Zoe Kravitz’in üvey babası olmuştu. Momoa ve Bonet çifti, Nakoa-Wolf ve Lola adında iki çocuk sahibi oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

“8 yaşımdan beri ona aşığım”

Jason Momoa, henüz 8 yaşındayken televizyonda gördüğü oyuncu Lisa Bonet’e anında hayran olduğunu dile getirmişti. Momoa, büyük aşkının başlangıcını “Onu televizyonda gördüm ve “Anne, ben onu istiyorum’ dedim. O bir kraliçeydi, her zaman.” sözleriyle anlatmıştı. Yıllar sonra ortak arkadaşları sayesinde tanıştıklarında “İçimde havai fişekler patlıyordu.” diyerek Bonet’e duyduğu aşkı tarif etmişti.

İlgili Sayfalar: Magazin