Jason Momoa'dan Game Of Thrones itirafı: Kandırılmış hissettim

Game Of Thrones dizisinde canlandırdığı Khal Drogo rolüyle dünya çapında üne kavuşan Jason Momoa, karakterin erken ölümü nedeniyle "kandırılmış" hissettiğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 13:26
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 13:26
Jason Momoa'dan Game Of Thrones itirafı: Kandırılmış hissettim

Game Of Thrones’un ilk sezonuna damga vuran karakterlerden biri olan Khal Drogo’yu canlandıran Jason Momoa, dizi hakkında konuştu. Momoa, canlandırdığı Khal Drogo karakterinin erken ölümü nedeniyle "kandırılmış" hissettiğini söyledi.

Daenerys Targaryen'in eşi Khal Drogo öldürülene kadar oyuncu dizinin ilk sezonu boyunca bu karaktere hayat vermişti. Momoa şimdi Apple TV+'ta 1 Kasım'da başlayan dram türündeki yeni dizi See'nin başrolünde yer alıyor.

Metro'nun haberine göre Momoa yeni rolü hakkında şunları söyledi: "Her zaman bunu yapmak istemiştim. Yaptığım pek çok şeyde her zaman kandırılmış hissettim."

Oyuncu ardından daha önceki üç rolünden bahsetti:

"Drogo, aynı ismi taşıyan 2011 yapımı filmde canlandırdığı Barbar Conan (Conan the Barbarian) ve Frontier dizisinde canlandırdığı Declan Harp. Conan'ı biraz renklendirmeye çalışıyorsunuz ama kimse Conan'ı ağlarken görmek istemiyor ya da Drogo daha böyle bir şey olamadan öldü. Frontier'de bütün ailesi öldürüldü ve dizi hepsinin intikamını almasıyla ilgiliydi. Bu dizide (See) durum çok güzel çünkü olay örgüsünün hepsini bir bütün olarak görüyorsunuz."Game of Thrones mayısta 8 sezonun ardından son buldu. HBO dizideki olayların öncesini anlatan "House of the Dragon" isimli başka bir dizi hazırlığı içinde.