Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Jamie Oliver'ın beşinci bebeği doğdu

Jamie Oliver'ın beşinci bebeği doğdu

Dünyaca ünlü aşçı Jamie Oliver ve eşi Jools'un 5'inci çocukları dünyaya geldi. Henüz ismine karar vermediklerini söyleyen Oliver ailesi çok mutlu olduklarını dile getirdi.

08.08.2016 10:21

Ünlü İngiliz aşçı Jamie Oliver ve eşi Jools 5'inci bebeklerinin heyecanını yaşıyor. 3.6 kilo doğan ve oğulları olan çift, bebeğe henüz bir isim düşünmediklerini söyledi. 

Jamie Oliver, bebeğin fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı ve şunları yazdı: 'Ve işte en sonunda oldu! Bir oğlum oldu. Oliver ailesindeki herkes çok şaşkın ve mutluluğun da ötesinde. 'Anneler öyle muhteşem ki bunu aklım almıyor' yazdı.

 

Jools Oliver ise bebeğini emzirdiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı: 

 

'Küçük oğlan Oliver geldi ve kendimizi çok mutlu, kutsanmış, minnettar ve aşk içinde hissediyoruz. Kardeşlerinin kordonunu kesen iki kızımla da gurur duyuyorum. Jamie benim kahramanım. Henüz bebeğin ismi yok.' 

 

 

41 yaşında olan Jamie ve Jools Oliver 16 yıldır evli. Çiftin 14 yaşında Poppy Honey Rosie; 12 yaşında Daisy Boo Pamela; 6 yaşında Petal Blossom Rainbow adında üç kızları ve 5 yaşında Buddy Bear Maurice adında bir oğulları daha bulunuyor. 

 

Adele'den Jamie Oliver'a itiraz: 'Bebeğimi nasıl istersem öyle beslerim'

Yorumlar | 0
üye profil