İzzet Yıldızhan: İsterlerse sahneye çıplak çıksınlar!

Türkücü İzzet Yıldızhan, önceki akşam bir mekanda sahne aldı. Konsere başlamadan önce gazetecilerle bir araya gelen Yıldızhan, çok konuşulan "Sahne adabı denilen bir şey var. Donla, mayoyla da sahneye çıkılmaz!" söylemi hakkında açıklama yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2022 12:03
Değiştirme Tarihi: 24.01.2022 12:03
İzzet Yıldızhan: İsterlerse sahneye çıplak çıksınlar!

Son dönemde açıklamalarıyla gündemden düşmeyen İzzet Yıldızhan, önceki akşam Kıbrıs Concorde Luxury Resort Otel'de sahneye çıktı. Ünlü türkücü, konser öncesi gazetecilerle bir araya gelerek, sorulara cevap verdi.

Bir röportajında dile getirdiği "Sahne adabı denilen bir şey var. Donla, mayoyla da sahneye çıkılmaz!" söylemi hatırlatılan Yıldızhan, o sözlerine açıklık getirdi.

"KENDİ GÖRÜŞÜMÜ İFADE ETTİM" 

Ünlü isim, "O röportajdan sonra aldığım mesajın, telefonun haddi hesabı yok. Belli ki birçok insanın duygularına tercüman olmuşum ama ben orada kendi görüşümü ifade ettim. Bazı kendini bilmezler konuyu alakasız yerlere getirdiler. Tabii onlarda kendi tanıtımını yapacaklar diye fırsat bildiler benim söylemimi. İsterse çıplak çıksınlar. Ben kendi fikrimi paylaştım sadece" dedi.

"KİMSE BANA İFTİRA ATAMAZ" 

Hakkında çıkan olumsuz yöndeki haberler hakkında da konuşan Yıldızhan, "Kendini bilmez insanların üzerine attıkları iftiraları karşılıksız bırakmayacağım söylemiştim. Şunu da belirtmek isterim ki; benim beraat edip, suçsuz bulunduğum bir davadan kimse bana iftira atamaz. Avukat ordusuyla bunların hepsinin hesabını adalet makamlarında soracağım. Öyle yok iftira at, kenarı çekil! Bedel ödeyeceksiniz!" diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin