Yayınlanma Tarihi: 03.01.2019 | Değiştirme Tarihi: 03.01.2019

İzzet Yıldızhan: İbo Show’a konuk olacağımı sanmıyorum

Şarkıcı İzzet Yıldızhan, Kıbrıs'taki konseri öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtladı.Sahne öncesi kameraların karşısına geçen şarkıcı, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yıldızhan,”Güzel zaman geçireceğiz hep birlikte” diye sözlerine başladı.

Şarkıcıya, çocukları ve yeğenlerinin yaptırdıkları Yıldızhan, dövmesi sorulunca, “Gençler, ben böyle bir dövme yaptırmadım tabi. Oğullarım ve yeğenlerimde Yıldızhan amblemi var. Çok güzel bir amblem. Onlar omuzuna yaptırmak istiyoruz dediler. Yeğenlerim ve oğullarım dahil, 28 kişide var. Ben karşı geldim başta sonra beni ince yerimden yakaladılar gençler izin verdim sonra, baktım ki yaptırmışlar” diye konuştu.

 

“Bu takım elbiseden 100 tane alır”

 

Parmağındaki yüzüğüyle dikkat çeken Yıldızhan, bu yüzük bu takım elbiseden 100 tane alır diye espri yapıp, “9 taş. Ortada ben varım diğerleri oğullarım ve kızlarım” dedi.

 

"Sanmıyorum"

 

‘İbo Show’ programıyla ekranlara dönmeyen hazırlanan İbrahim Tatlıses, hakında konuşan Yıldızhan, “İbrahim Tatlıses’in ekranlara dönmesini canı gönülden isterim. Okumasını canı gönülden isterim. Eşi benzeri bir daha bu Türkiye’ye gelmeyecek bir yorumcu ve ses. Kişiselliği kişiliği hayatı beni hiç ilgilendirmez ben müziğine bakarım” dedi. ‘İbrahim Tatlıses’ten programa konuk olur musunuz?’ daveti gelse kabul eder misiniz sorusuna,”konuk olacağımı sanmıyorum” diye cevapladı.