İzzet Yıldızhan, David Beckham ile kıyaslanmasına bakın ne yanıt verdi

Pinhani'nin Dünyadan Uzak şarkısını kendi tarzıyla seslendiren İzzet Yıldızhan, son günlerin konuşulan isimleri arasında. Önceki gün Kuruçeşme'de görüntülenen ünlü sanatçı, sosyal medyada kendisini ve çocuklarını David Beckham ve çocuklarıyla kıyaslayanlar ilgili, 'Benim oğullarım daha yakışıklı. Beckham dünyanın tanıdığı biri ama beni de yabana atmasınlar" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 24.04.2021 10:49
Değiştirme Tarihi: 24.04.2021 10:49
İzzet Yıldızhan, David Beckham ile kıyaslanmasına bakın ne yanıt verdi

Dünyadan Uzak şarkısını seslendiren İzzet Yıldızhan, bazı kullanıcılar tarafından eleştirilse de kimi kullanıcılar tarafından beğeni de almıştı. Kuruçeşme'de görüntülenen ünlü isim, basın mensuplarıyla sohbet edip soruları cevapladı. 

Pinhani'nin parçasını seslendiren Yıldızhan, "Olumlu kadar olumsuz yorumda gelebilir. Şarkı benim içime çok sindi. İyi ki okumuşum diyorum. Pinhani grubuna da sizlerin aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. Şu dönemde kimse para almadan kıpırdamıyor. Oysa ki Pinhani'nin solisti Sinan Kaynakçı bu şarkı için benden 1 kuruş talep etmedi. Kendisi harika bir insan" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medyanın bir diğer konusu olan İzzet Yıldızhan ve çocuklarının, David Beckham ve çocuklarıyla karşılaştırılması da Yıldızhan'a hatırlatıldı. 'Diyarbeckham' ve 'İzzet Beckham' yorumlarına çok güldüğünü ifade eden İzzet Yıldızhan, "Yani oğullarım diye demiyorum ama bana göre daha yakışıklılar. David Beckham dünyanın tanıdığı bir isim ama kimse İzzet Yıldızhan'ı yabana atamaz. Hem onun 4 evladı var benim 9" diyerek gülümsedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

9 çocuk babası İzzet Yıldızhan, aylar önce katıldığı programda çocuklarının aylık masrafının 100 bin TL'yi geçtiğini söylemişti.