İzzet Antebi ve kızıyla yemekte! 'Cici anne Tuvana Türkay'

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da el ele poz vererek aşklarını ilan eden oyuncu Tuvana Türkay ve iş insanı İzzet Antebi, önceki akşam Yeniköy'de bir restoranda görüntülendi. İkiliye Antebi'nin Didem Sarı ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Mila da eşlik etti. Ünlü çift mekandan ayrı ayrı çıkarken; Türkay’ı görenler ise “Cici Anne Tuvana” yorumunda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2022 10:28
Değiştirme Tarihi: 08.07.2022 10:28
İzzet Antebi ve kızıyla yemekte! 'Cici anne Tuvana Türkay'

 

2021 yılında iki çocuğunun annesi Didem Sarı ile olan 12 yıllık evliliğini anlaşmalı olarak noktalayan İzzet Antebi'nin birkaç ay önce oyuncu ve şarkıcı Tuvana Türkay ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.  'Çember: Kabus' adlı filmi ekranda yayınlanacak olan Türkay ise konuya dair açıklama yapmazken yaz pozunu paylaşmıştı.

Daha önce Türkiye'yi terk ettiği iddialarına "Öyle yazıldığı gibi bir şey yok. Ben sürekli Londra'ya işlerim olduğu için gidip, geliyorum. Okulum orada" diyen Türkay yaz sezonunu mayıs ayında açmıştı. Bikinili bir pozunu paylaşan oyuncuya "Çok güzelsin" yorumları yağmıştı.

BODRUM'DA GÖRÜNTÜLENDİLER

Birlikte oldukları yönündeki haberlerle ilgili konuşmayan  Tuvana Türkay-İzzet Antebi ikilisi, birkaç gün önce Bodrum Gündoğan'da görüntülendi. 31 yaşındaki Türkay ve kendisinden 14 yaş büyük Antebi, önceki gün Gündoğan'daki Serafina Mare'nin patronu Metin Şen ile görüşmeye geldi. 

EL ELE POZ VERDİLER

Levent'deki popüler mekan Oda By Venge'yi Bodrum Serafina Mare'nin içinde açmayı düşünen İzzet Antebi, Metin Şen ile iş görüşmesine sevgilisi Tuvana Türkay ile el ele geldi, böylece dedikodularda dolaşan aşk belgelenmiş oldu.

AŞIKLAR YEMEKTE

Mart ayında aşk yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz hafta kaçmaya son vererek Bodrum’da el ele poz veren sevgililer oyuncu Tuvana Türkay ve iş insanı İzzet Antebi, önceki akşam Yeniköy’de bulunan Gürkan Şef’in yeni mekanında yemekteydi. İkilinin yanında Antebi’nin kızı Mila’da vardı.

Tuvana Türkay, yemek boyunca Mila ile sık sık sohbet etti. Çıkışta gazetecilerin olduğunu öğrenen sevgililer, bu kez birlikte poz vermekten kaçındı. Mekandan ilk çıkan Tuvana Türkay oldu. Gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında sessiz kalan oyuncu, oradan hızlıca uzaklaştı.

'CİCİ ANNE TUVANA'

Yaklaşık 10 dakika sonra mekan kızı Mila ile çıkan Antebi’de soruları yanıtsız bırakarak evinin yolunu tuttu. Tuvana Türkay’ı görenler ise “Cici Anne Tuvana” yorumunda bulundu.

Gözler ise İzzet Antebi’den boşanan Mila’nın annesi Didem Sarı’ya çevrildi. Didem Sarı’nın nasıl bir yorum yapacağı ise merak konusu oldu.

(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin