İZLE - BU SAHNEDEN SONRA NELER OLDU?

Sultan Süleyman prenses ile oturmuş verdiği hediyeyi konuşmaktadır. Tam o sırada zehirli yılan prensesi ayağından sokar. Peki bundan sonra neler olur? Hepsi ve daha fazlası bir tık ötede...

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2011 16:55
Değiştirme Tarihi: 13.11.2011 15:52
İZLE - BU SAHNEDEN SONRA NELER OLDU?

Türkiye'nin konuştuğu dizileri HD kalitesinde ayağınıza getiren Acunn.com'da dizi keyfi tüm hızıyla sürüyor. Başta Muhteşem Yüzyıl olmak üzere, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Fatmagül'ün Suçu Ne? ve Behzat Ç.'nin tüm bölümleri reklamsız, ara vermeden tüm heyecanıyla Acunn.com'da yer almaya devam ediyor.Sizleri ekrana bağlayan dizilerin tüm bölümlerini bulabileceğiniz Acunn.com'da dizi keyfini yaşamaya devam edeceksiniz. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Muhteşem Yüzyıl'da yine yer yerinden oynadı. Dizinin son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Muhteşem Yüzyıl'ın son bölümünü izlemek için tıklayın.

Haber ile ilgili metin girin!.Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de ise yine büyük olaylar yaşandı. İş hayatına henüz alışamamışken, üzerine bir de Ali Kaptan şokunu yaşayan Cemile’ye bir kötü haber de Hakan’dan geliyor. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin son bölümünü izlemek için tıklayın. Haber ile ilgili metin girin!.Fatmagül'ün Suçu Ne'de ise sürükleyici hikaye hız kesmeden devam ediyor. Yine HD kalitesinde Acunn.com'da bulacağınız dizide yaşanan gelişmeler izleyenleri ekrana bağlıyor. Münir’in gölgesini sürekli üstünde hisseden Mustafa, Yaşaranlar’ın isteklerini yerine getirmek için harekete geçmek zorunda kalıyor ve ilk durağı Gül Mutfağı oluyor. Dizinin son bölümünü izlemek için tıklayın. Haber ile ilgili metin girin!.Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. ise yine yeni sezonda Acunn.com'un dizileri arasında yer alıyor. HD kalitesinde izleyeceğiniz dizinin tüm bölümleri, yeni sezondaki bütün heyecanı Acunn.com'da yer alacak. Dizinin bugün yayınlanacak olan yeni sezon ilk bölümünün fragmanını izlemek için tıklayın. Haber ile ilgili metin girin!.