Ivana Sert'in mutluluğu! Evlilik teklifi aldı

Ivana Sert, sevgilisi Sezer Dermenci'den evlilik teklifi aldı. Sert, pandemi nedeniyle nikah yapacaklarını ve yaz sonunda imza atacaklarını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 01.04.2021 10:36
Değiştirme Tarihi: 01.04.2021 10:36
Ivana Sert'in mutluluğu! Evlilik teklifi aldı

Urla’daki butik otel Ayşe Hanım Konağı’nın sahibi Sezer Dermenci ile aşk yaşayan Ivana Sert, “Evlilik teklifi aldınız mı?” sorusuna, “Evet aldım. 11 Mart’ta romantik bir şekilde teklifte bulundu, kabul ettim” yanıtını verdi.

Öte yandan Sert, Dermenci hakkında şunları söyledi: “Sezer çok mütevazı. Asla bencil değil. Bana karşı olan sevgisini hep gösteriyor. En önemlisi merhametli, vicdanlı. Pırıl pırıl bir kalbi var. Pozitif enerji veriyor. Üstelik romantik de. Sürprizler ile dolu. Birlikte çok eğleniyoruz. Gönlüme göre bir erkek buldum sonunda. Her türlü çok tatlı. Benim için doğru adam Sezer’dir. Allah dualarımı duydu ve kabul etti. İstediğim adamı bana yolladı. Şimdiye kadar hiç kavga etmedik. Tek korkum; ilişkimize nazar değmesi."

OĞLUNDAN ONAY

Ivana Sert, 15 yaşındaki oğlu Kayon Ateş’in, Sezer Dermenci ile çok iyi anlaştığını da belirterek, "Bu durum benim olmazsa olmazım" diyen Sert, "Ateş evlenmemize onay verdi. Mutluluğum daha da arttı" dedi. 

(Posta)