İtalyan oyuncudan Can Yaman isyanı: Attığım hiçbir mesaja yanıt vermedi

İtalyan oyuncu ve şarkıcı Francesca Cipriani'den oyuncu Can Yaman ile ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. Francesca Cipriani, Yaman ile İtalya'da konuk olduğu programın stüdyosunda tanıştıklarını, ondan hoşlandığını fakat Can Yaman'ın attığı hiçbir mesaja cevap vermediğini ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 13:01
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 13:02
İtalyan oyuncudan Can Yaman isyanı: Attığım hiçbir mesaja yanıt vermedi

36 yaşındaki İtalyan oyuncu Francesca Cipriani, Can Yaman ile yaptığı açıklamayla ses getirdi. Cipriani'nin iddasına göre Can Yaman, Cipriani'nin attığı hiçbir mesaja yanıt vermedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Barbara D'urso'nun programına birlikte konuk olduklarını söyleyen Cipriani, Can Yaman'ın bütün gece kendisine gülümsediğini belirtti.

Can Yaman'ın kendisine kur yaptığını iddia eden Francesca Cipriani, Can Yaman ile hatıra fotoğrafı çektirdiklerini, daha sonra da görüşmek için sözleştiklerini söyledi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu görüşmenin gerçekleşmediğini ifade eden Cipriani, Can Yaman'a her gün mesaj attığını ancak cevap alamadığını söyledi. Can Yaman için her gün gözyaşı döktüğünü söyleyen Cipriani, Bana bunu neden yaptın? Onun için her gün ağlıyorum. Ben şanssızım" diyerek sözlerini noktaladı.