İşte Tuğba Altıntop'un yılllar içindeki değişimi...

Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop, Onurcan Özcan'ın son bestesi 'Hüzün Hoş Geldin'i yorumladı. Altıntop'un yıllar içindeki değişimi ise görenleri hayret içinde bırakıyor. 

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2020 10:16
Değiştirme Tarihi: 07.12.2020 10:16
İşte Tuğba Altıntop'un yılllar içindeki değişimi...

Tuğba Altıntop, Onurcan Özcan'ın son bestesi 'Hüzün Hoş Geldin'i yorumladı. Şarkıcı, "Hayat bana fazla adil davranmadı. Acılarımla yoğruldum, büyüdüm ve olgunlaştım. Şimdi Anka Kuşu misali küllerimden doğuyorum" açıklamasını yaptı. 

GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI

Altıntop'un yıllar içindeki değişimi ise sosyal medyayı salladı. Bazı takipçileri 'Bu Tuğba mı?' şeklinde yorumlar yaptı.

NELER OLMUŞTU? 

Yıllar önce yazlıklarının bahçesinde uzun süre güneşlenen Altıntop, daha sonra su almak için kalktığında birkaç adım sonra başının dönesi sonucu dengesini kaybederek sert bir şekilde beton zemine düşmüştü. Ciddi şekilde yaralanan ve burnu kırılan Tuğba Altıntop'un dişlerinde de kırıklar oluşmuştu. Tuğba Altıntop'un evde geçirdiği kaza sonrası yüzüne cam kırıkları battı ve izler kaldı. Yüzündeki camlar çıkarıldıktan sonra kalan izler giderildi ve Altıntop'un yüzüne yağ enjeksiyonu yapıldı. Kaza sırasında burnunun kırıldığını Instagram hesabından duyuran Tuğba Altıntop, operasyon sonrası yeni haliyle hayranlarını şaşırtmıştı. Geçirdiği kazayı bir estetik operasyon için fırsat bilen Altıntop, hayranlarının tepkileri karşısında Instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştı: "Burnum kırık mı kalsaydı ya da yapılmış burnum orantısız kalsaydı yüzüme cam kırıkları battı ve izler vardı. Cam kırıkları ameliyatta çıkarıldı. Yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım. Ama hayatımın bana verdiği her iz beynimde."

Haber ile ilgili metin girin!.