İşte Survivor 2020’nin en komik sözleri

Yine bir Survivor ve yine renkli yarışmacılar… Sezona hızlı bir giriş yapan Survivor 2020’de yarışmacıların eğlenceli sözleri milyonları güldürmeye devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 19.02.2020 15:26
Değiştirme Tarihi: 19.02.2020 15:38
İşte Survivor 2020’nin en komik sözleri

Survivor 2020’nin başlamasıyla milyonlar ekrana kilitlendi. Her bölümü heyecanla beklenen yarışmada renkli simaların olması komik anların yaşanmasına sebep oluyor. İşte şu ana kadar Survivor 2020’de sarf edilen en komik sözler...  

Haber ile ilgili metin girin!.

"ERSİNCİĞİM DE BANA" 

Survivor 2020’nin şüphesiz en renkli karakteri komedyen Ersin Korkut. İsmi ilk açıklandığında yarışmadaki performasının nasıl olacağı oldukça merak edilmişti. Daha yarışmanın ilk günü yaptığı esprilerle yüzleri güldüren Ersin Korkut’un Acun Ilıcalı’ya, “Ersinciğim diyebilirsin bana Acun” demesi kahkahalara neden olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

"GÜLME SİNİRLERİM BOZULUYOR" 

Parkur sonrası Yasin Obuz ile Cemal Can Seven arasındaki diyalog da herkesi kahkahalara boğmuştu. Cemal’e, “Gülme, sinirlerim bozuluyor. Her sinirlendiğinde gülüyor musun sen?” diyen Yasin hiç beklemediği bir yanıt almıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"BEN AMAZON ÇOCUĞUYUM" 

Sahnede yine bir Yasin Obuz var. Yarışmanın ilk günü, “Ben bir Amazon çocuğuyum” diyerek adeta herkese meydan okuyan Yasin’in adada yaşadığı böcek korkusu ise ‘bu ne perhiz bu ne lahana turşusu’ dedirterek komik görüntülere sahne olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

"SERCAN BİZİM LİDERİMİZ" 

Ersin Korkut gerek ada hayatında gerekse parkurlarda yaptığı esprilerle tüm yarışmacıları kahkaha krizine sokuyor. En son takımındaki kızların Sercan Yıldırım’ı yapraklarla serinletmesini diline dolayan Korkut, “Sercan bizim liderimiz” diyerek gülüşmelere neden olmuştu.