İşte Rüzgar Erkoçlar'ın Son Hali

İşte Rüzgar Erkoçlar'ın Son Hali
Yayınlanma Tarihi: 25.11.2013 09:04 | Değiştirme Tarihi: 25.11.2013 08:58

Cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdikten sonra kameralardan kaçmaya başlayan Rüzgar Erkoçlar, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

Cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdikten sonra kameralardan kaçmaya başlayan Rüzgar Erkoçlar, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir açılışta ortaya çıktı.Giyimime önem veriyorumDokuz genç tasarımcının birlikte kurduğu 4DSGN’ın açılış davetinin en dikkat çeken konuğu Rüzgar Erkoçlar’dı.Cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdikten sonra uzun süre basından kaçan oyuncu, “Kıyafetlerimi tasarlayan arkadaşım için buradayım. Üzerimdeki kıyafeti de burada yaptırdım. Giyimime önem veriyorum” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.Dizi için daha zaman varAçılışta şapkasını ve güneş gözlüğünü hiç çıkarmayan, bu arada alt dişlerine diş teli taktırdığı fark edilen Erkoçlar, dizi sektörüne dönüp dönmeyeceği sorusuna ise şöyle yanıt verdi:“Olabilir, ama benim için en doğru olan projeyi seçmem gerekiyor. O yüzden aceleci davranmıyorum. Daha zamanı var.”Aynı arkadaşGeçen nisanda Beşiktaş Barbaros Parkı’nın merdivenlerinde birlikte görüntülendiği oyuncu arkadaşı Aylin Tunceli, açılışta da Rüzgar Erkoçlar’ı yalnız bırakmadı. Tunceli, davet boyunca Erkoçlar’ın yanından ayrılmadı.Hürriyet