İşte Naşide Göktürk'e aşk şarkılarını yazdıran o isim

İşte Naşide Göktürk'e aşk şarkılarını yazdıran o isim

İki gün önce yaşamını yitiren Naşide Göktürk'ün “Sakın Ha” ve “Yüreğim Rehin” gibi şarkıları bir dönem nişanlı olduğu oyuncu Altan Erkekli'ye yazdığı ortaya çıktı.

Naşide Göktürk’ün müzik kariyerinde dönüm noktası olan “Sakın Ha” ve “Yüreğim Rehin” gibi dinleyenlerin yüreğini titreten aşk bestelerini ise çok özel bir isme yani bir dönem nişanlısı olan usta oyuncu Altan Erkekli’ye yazdığı ortaya çıktı.

Naşide Göktürk’ün tutkuyla bağlı olduğu ve unutamadığı Altan Erkekli’ye yakın olmak için Ankara’da kafe bile işlettiği öğrenildi. Ancak kendisinden ayrılan Erkekli’yle bir daha beraber olmayı başaramayan ünlü popçunun İstanbul’a dönüp uzun süre özel hayatına kimseyi sokmadığı da belirtildi.

"Hiç kırgınlığı yoktu bana"
Naşide Göktürk’ün vefatına çok üzülen, onun efsane aşkı usta oyuncu Altan Erkekli, Uçankuş TV’ye şunları anlattı: "Erken yaşta bir ölüm. Yüreği sevgiyle dolu bir insandı. Kolay değil bunu kabul etmek, bu yaşta bu kadar güzel yürekli bir insanın gitmesini? Işıklar içinde olsun diyorum. Çok değerli bir sanatçıyı kaybettik. Ruhu sevgiyle doluydu, paylaşımcıydı. Çok şey verdi arkadaşlarına, dostlarına sevenlerine.. Benim hayatıma da güzellikler katmıştır. Ben evlendikten sonra hiç eski günleri dile getirmedik. Dostça arkadaşça ben onu hastanede de ziyaret ettim. Bu durum öncesindeki hastanede? Hiç kırgınlığı yoktu bana? En son beni gülücüklerle uğurlamıştı." 

Görüntülenme : 311 Yayınlanma Tarihi: 02/09/2016 10:38:35

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin