İşte Megastar Tarkan'ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu'nun mesleği!

Megastar Tarkan’ın ağabeyi Hakan Teveoğlu şu sıralar oyuncu sevgilisi ile gündemde. Kardeşi Tarkan gibi sahneleri tercih etmeyen Hakan Teveoğlu bambaşka bir sektörde.

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2021 15:22
Değiştirme Tarihi: 09.12.2021 15:22
İşte Megastar Tarkan'ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu'nun mesleği!

Tüm dünyaya adını duyuran Megastar Tarkan, attığı her adımla olay oluyor. Ailesinin diğer fertleriyle merak edilen Tarkan’ın, bu aralar ağabeyi Hakan Teveoğlu dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Eşinde boşandıktan sonra oyuncu sevgilisi ile gündeme gelen Hakan Tevetoğlu bakın ne iş yapıyormuş.

HAKAN TEVETOĞLU KAYBOLDUĞU HABERİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Megastar Tarkan’ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu, şu sıralar epey merak edilen bir isim. O kardeşi gibi yolunu şöhretten yana seçmedi. İş insanı olarak faaliyet gösteren Hakan Tevetoğlu bir dönem Almanya’da yaşadı. Daha sonra 2,5 yıl kadar Afganistan’ın başkenti Kabil’de iş yaptı. Hatta bir ara kaybolduğu haberleriyle gündeme geldi.

TARKAN’IN AĞABEYİ HAKAN TEVETOĞLU’NUN OYUNCU SEVGİLİSİ KİM?

Megastar Tarkan'ın abisi Hakan Tevetoğlu, oyuncu Demet Erdem ile aşk yaşıyor. İkilinin mutlu birlikteliklerini evliliğe taçlandıracağı şimdiden konuşulanlar arasında yerini aldı. Olacak Şey Değil”, “Şov Bizınıs”, “Aşk ve Ceza” gibi filmlerde rol alan Demet Erdem bu birlikteliğin ardından dikkatleri üzerine çekti. Erdem, 5 Kasım 1974 tarihinde İstanbul’da doğdu. 7 yaşında amatör tiyatro çalışmalarına başladı. 10 yaşında TRT İstanbul Radyosu'nun sınavlarını kazanarak profesyonel sunuculuk hayatına başlamasını takip eden dönemde, Sumru Yavrucuk, Raik Alnıaçık ve Ali Poyrazoğlu gibi isimlerden oyunculuk ve diksiyon dersleri aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin