Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İstanbul'un en özel düğün mekanları

İstanbul'un en özel düğün mekanları

Hayatınızın en unutulmaz gecesini yaşamak için hazır mısınız? Birbirinden özel düğün mekanlarını incelemeden karar vermeyin.

18.08.2016 14:56

 

Mutluluğun kapıları evlilik teklifini aldığınız günden itibaren açıldı ancak düğün hazırlıkları için her şey şimdi başlıyor. Çeyiz, eşyalar, alışveriş vs. derken düğün tarihi yaklaştı ve en önemli konu düğün mekanını seçmeye geldiyse sizin için hazırladığımız seçenekleri mutlaka incelemelisiniz.

1- ÇIRAĞAN SARAYI
Çırağan Sarayı hem tarihi açıdan hem de enfes boğaz manzarası ile unutulmaz bir düğün hikayesi yaşamanızı sağlayabilir. Diğer düğün mekanlarına göre biraz daha pahalı bir alternatif de olsa hayalinizde sarayda evlenmek varsa buna yakışacak en uygun yerlerden biri hiç kuşkusuz Çırağan Sarayı.

 

 

2- BÜYÜK KULÜP
Kadıköy’de İstanbul’un en seçkin kulüplerinden biri olan Cercle d’Orient’in profesyonel ekibi ve enfes mutfağı ile hem konuklarınız hem de sizin için mükemmel bir düğün yapabilirsiniz.

3- ESMA SULTAN YALISI
Esma Sultan Yalısı da yine Boğaz’ın enfes manzarasını konukların masalarına taşıyan mükemmel bir konuma sahip. Aynı zamanda denizden ulaşım avantajı ile kendi düğününüze rüya gibi bir giriş yapabilirsiniz.

4- THE GRAND TARABYA HOTEL
Uzun yıllardır faaliyet gösteren Tarabya Hotel’in profesyonel kadrosu ve düğün organizasyonları için özel hazırlanan salonları sizin için her şeyi önceden düşünüp planladı bile. Size sadece eğlenmek, manzaranın ve mutluluğun tadını çıkarmak kalacak.

5- SAİT HALİM PAŞA YALISI
Yeniköy’deki en eski ve en ihtişamlı yalılardan biri olan Sait Halim Paşa Yalısı, düğününe tarihi doku ve vintage hava katmak isteyen çiftleri bekliyor. Düğün mekanına karar verirken mutlaka eşinizle ve yorumlarına güvenebileceğiniz bir arkadaşınız veya akrabanızla birlikte gezileri gerçekleştirmelisiniz. Ancak bu gezi ekibini çok kalabalık tutmamanızda fayda var, yoksa her farklı yorumla birlikte kararsızlığınız artabilir, bu süreç planladığınızdan daha uzun zaman alabilir.

ZAMANLAMAYI İYİ AYARLAYIN
Zamanlama konusunda ise düğün mekanınıza mümkün olan en erken süreçte karar vermenizi öneririz. Genellikle yıl içinde Nisan, Mayıs ayları ile Eylül, Ekim dönemi düğün sezonunun en çok rağbet gördüğü zamanlardır. Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için olası aksilikleri mümkün olduğunca göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin Eylül ayında evlenmeyi planlıyorsanız düğün mekanına en geç Mayıs, Haziran aylarında karar vermiş olmalısınız.

Yorumlar | 0
üye profil