Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İstanbul'da gece hayatı durdu!

İstanbul'da gece hayatı durdu!

Darbe girişimi, İstanbul gece hayatını olumsuz etkiledi. Şehrin popüler semtlerindeki pek çok mekanın kapıları açılmazken, lüks mağazalar da kepenk kapattı

18.07.2016 08:23

KURUÇEŞME - ARNAVUTKÖY
İstanbul sosyetesinin  tercih ettiği mekanlardan   Blackk ve Sortie’de eğlenceden  eser yoktu. Kapısında kuyruklar  oluşan işletmeler, sessiz  kalmayı tercih etti. Balık  restoranlarıyla ünlü Arnavutköy  de yaşanan olaylardan nasibini  aldı. Normal şartlarda tıka basa  dolu olan mekanlar  sadece birkaç müşteriye  hizmet sundu.  Konuklarını Türk bayraklarıyla  karşılayan restoranlar arasında  Atlas Balık da vardı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

BEYOĞLU - ASMALIMESCİT
Sinema, sergi, konser,  parti ve eğlencelere ev  sahipliği yapan  Beyoğlu ve  Asmalımescit’te çok az  insan vardı. Üyelere  özel hizmet veren Soho  House, kapılarını  açmadı. Rakı - balık  kültürünü yaşatan  mekanlarda sessizlik  hakimdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

KARAKÖY
Hayalet semte dönen  Karaköy’de sokaklar  bomboştu. Karaköy’ün  popüler mekanları  Bej, Karaköy Lokantası,  Mitte ve Mana gün  boyu kapalı kaldı.  Birkaç turistin  objektiflere takıldığı  semtte hayat durdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

NİŞANTAŞI
Alışveriş ve eğlence sektörünün kalbinin attığı Nişantaşı, önceki günü sakin geçirdi.  Özellikle hafta sonu akına uğrayan kulüp, bar ve restoranlar bomboştu. Atiye Sokak,  Reasürans Çarşısı ve Abdi İpekçi Caddesi’ndeki işletmeler günü zararla kapatırken; aralarında  Prada ve Louis Vuitton’ın da bulunduğu lüks mağazalar kepenklerini açmadı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil