Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İstanbul'da balık severlerin uğrak yerinde 'Bestelerin Efendisi'

İstanbul'da balık severlerin uğrak yerinde 'Bestelerin Efendisi'

Müdavimleri arasında Ali Ağaoğlu, Türkan Şoray, Kemal Kılıçdaroğlu, Ivana Sert, Mehmet Coşkundeniz ve Çağatay Ulusoy gibi isimlerin geldiği Ataşehir'deki Beluga Fish Gourmet balık severlerin uğrak yeri. Şimdi de Bestelerin Efendisi'ni ağırlayacak.

24.10.2016 09:49

Balık severlerin vazgeçilmezi olan mekan, bu sezon da özel gün ve davetlerin ilk adresi olacak. Ataşehir’de  22 Ekim Cumartesi akşamı misafirlerini "Bestelerin Efendisi" olarak tanınan Bülent Özdemir&Hande ikilisinin eşsiz performansıyla ağırlayacak.

Şirket organizasyonlarından iş toplantılarına, baby shower’lardan butik düğünlere kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapan bu mekâna gelen ünlüler arasında Ali Ağaoğlu, Türkan Şoray, Kemal Kılıçdaroğlu, Ivana Sert, Mehmet Coşkundeniz ve Çağatay Ulusoy gibi isimler de yer alıyor.

Lezzetli balık ve deniz mahsullerinin dışında sıra dışı deniz mezeleriyle yıllardır balık severlerin vazgeçilmezi haline geldiklerine dikkat çeken Beluga Fish Gourmet’nin kurucusu ve sahibi Mihael İpekoğlu, “Beluga yenilikçi lezzetleri ve kalite anlayışıyla Türkiye’de alanında en sevilen mekânlardan biri. Artık insanlar lezzette de yenilik arıyor. Şefimiz Cengiz Nalbant ve ekibinin lezzet konusunda sergiledikleri ustalıkla müşterilerimiz mekânımızdan ve bizim mutfağımızdan bu yüzden vazgeçmiyor. Biz de dünya mutfağını taşıdığımız mekânımızda kışın düzenli olarak değerli sanatçılarımızın performansları eşliğinde müşterilerimizi ağırlamaya devam edeceğiz” dedi.

Adını siyah havyarın en makbul cinsi olarak bilinen Beluga’dan alan bu mekân balık sevmeyenlere özel et ve tavuk menüsü de sunuyor.

Yorumlar | 0
üye profil