Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İsrafil Köse yoğun bakıma kaldırıldı

İsrafil Köse yoğun bakıma kaldırıldı

Oyuncu İsrafil Köse bugün sabah saatlerinde geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı

21.08.2016 17:45

Dizi ve tiyatro oyuncusu İsrafil Köse bugün sabah saatlerinde geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı.

Sevilen oyuncunun kazayı İstanbul Kadıköy'de geçirdiği öğrenildi. Köse'ye ilk müdehale Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne yapıldı.

Daha sonra Kartal Devlet Hastanesi'ne sevk edilen, Köse'nin durumunun ciddi olduğu belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Emret Komutanım adlı sevilen dizide "Laz Cemal" karakterini canlandıran ünlü oyuncu İsrafil Köse’nin, bugün sabah saatlerinde trafik kazası geçirdiği öğrenildi. Ses sanatçısı Onur Akay’ın sosyal medyada yaptığı paylaşımla, Kartal Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı söylenen ünlü oyuncunun, Haydarpaşa Numune Hastanesi’nin yoğun bakım servisinde yattığı ve durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. İsrafil Köse, kaza geçirdiğinin duyulmasının ardından, sosyal medyada kısa sürede çok konuşulanlar arasına girdi. Geçmiş olsun dileklerini ileten binlerce hayranı, ünlü oyuncuya acil şifalar diledi.

Motoru ile kaza yapmış!

Ses sanatçısı Onur Akay, 46 yaşındaki oyuncu İsrafil Köse’nin, motor kazası geçirdiğini açıkladı.

Akay’ın Facebook adresinden yaptığı paylaşım şöyle:

“Oyuncu arkadaşımız İsrafil Köse, İstanbul Kadıköy'de motoru ile kaza geçirmiş. Kartal Devlet Hastanesi'ne sevk edilmedi. Köse, Haydarpaşa Numune Hastanesi’nin yoğun bakım servisinde yatıyor. Hastane ile görüştüm ve motor kazası geçirdiğini öğrendim. Değerli oyuncumuzun durumu çok ciddi. Dualarınızı esirgemeyin.” dedi.

İsrafil Köse kimdir?

1970 Artvin doğumlu olan İsrafil Köse, 17 yaşında başladığı oyunculuğa 29 yıldır devam ediyor. İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olan sevilen oyuncu, kariyeri boyunca 33 farklı projede rol aldı. Emret Komutanım adlı dizide canlandırdığı Laz Cemal karakteriyle büyük beğeni toplayan Köse, son olarak Koğuş Akademisi adlı filmde rol almıştı.

Yorumlar | 0
üye profil