İsmail YK: Evlenmeyi hiç düşünmüyorum

İsmail YK: Evlenmeyi hiç düşünmüyorum
Yayınlanma Tarihi: 23.03.2017 10:06 | Değiştirme Tarihi: 23.03.2017 10:06

Ünlü şarkıcı İsmail YK uzun süren sessizliğini bozdu.

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif  Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı İsmail YK oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı canlı yayında İsmail YK, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi ve bir o kadar da iddialı açıklamalarda bulundu.
 
Şarkılarımda yaşanmışlıklar var
 
Şarkılarında yaşanmışlıkların olduğunu ve şarkılarında heyecan istediğini söyleyen İsmail YK “ Benim şarkılarımda yaşanmışlıklar var. Bazen bu şarkıların oluşması için hayal kuruyorum. Birde hep beddua ediyorsun diyorlar ama hepsinde değil. “’Geber’ şarkım bedduanın sonraki adımı” dedi.
 
Kirpik takacak adammıyım
 
Uzun kirpiklerinin olduğunu ve herkesin kensine kirpiklerinin takma olup olmadığını  sorduğunu söyleyen İsmail YK “ Sürekli kirpiklerimin takma olup olmadığını soruyorlar. Ben takma kirpik takacak adam mıyım? Gece gözlerimi kapattığımda kirpiklerimden biraz rahatsız oluyorum ama sıkıntım yok” dedi.


 

ismail yk
 

Evlenmeyi hiç düşünmüyorum
 
Sosyal medya kullanıcılarının tarafından yöneltilen ‘Evlenmeyi düşünüyor musunuz? sorusuna İsmail YK “ Evliliği hiç düşünmüyorum. Bu zamanlarda evlenmek istemiyorum. Gelecekte de böyle bir şey gözükmüyor gibi geliyor bana” diye konuştu.
 
Konserlerde kendimi tanıyamıyorum
 
Normal hayatında sakin birisi olduğunu ancak konserlerde kendisini tanıyamadığını söyleyen İsmail YK “ Konserlerde kendimi tanıyamıyorum.  İzlerken bu ben miyim diyorum yoksa sakin yaşayan evde arkadaşlarımla film izleyen bir insanım” dedi.
 
Auram dönem dizilerine yatkın
 
Müziğe zaman ayıramayacağını için oyunculuk yapmayı düşünmediğini söyleyen İsmail YK “ Müziğe zaman ayıramadığım için oyunculuk düşünmedim. Ancak çevremdeki insanlar auramın dönem dizilerine yatkın olduğumu söylüyorlar” dedi.
 
Helikopterden sahneye ineceğim
 
Hayalinde konserinde helikopterden sahneye atlamak olduğunu söyleyen İsmail YK “ Sahmede yapmak istediğim çok farklı fikirlerim var. Bunları yavaş yavaş gerçekleştireceğim ama en büyüğü helikopterden sahneye inmek” diye konuştu.