İsmail Cem Öztürk: “Müzik benim için bir tutku”

Cemiyet hayatının önemli isimlerinden Bilfen Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Cem Öztürk hakkında bilinmeyenleri anlattı. Başarılı iş insanı samimi açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2020 16:46
Değiştirme Tarihi: 30.12.2020 16:46
İsmail Cem Öztürk: “Müzik benim için bir tutku”

Bilfen Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Cem Öztürk müziğin kendisi için bir tutku olduğunu belirtip, “Müzikte kendimi buluyorum.” diye konuştu.

Yoğun bir iş temposu olduğunu ifade eden Öztürk, “90’ların başında elektronik müziğin Türkiye’ye gelmesiyle birlikte bu müzik türüne ilgi duymaya başladım. Hatta dinler dinlemez aşık oldum diyebilirim. Bu ilgi beni DJliğe yöneltti ve çalmaya başladım. Yoğun iş temposundan çıkıp bir an olsun müzikle uğraşmak, çalmak beni rahatlatıyor, kendimi keşfediyorum.” dedi.

Elektronik müziğin dünyada birçok önemli temsilcisi olduğunu belirten Öztürk, “Benim bir numaram Carl Cox. Onun parçalarında kendimi buluyorum.” ifadesinde bulundu.

İsmail Cem Öztürk Kimdir?

İsmail Cem Öztürk 11.02.1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Özel Bilfen Lisesi’nde tamamlayan Öztürk, lisans eğitimini ise Doğuş Üniversitesi’nde aldı.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Bilfen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak iş hayatına atıldı. Şu an Bilnet Matbaacılık A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı sıfatıyla görevini sürdürüyor.

Müziğe olan tutkusuyla bilinen İsmail Cem Öztürk, iş hayatının yanı sıra hobi olarak yaptığı DJ’lik mesleğiyle sahnelerde boy gösteriyor. Öztürk ayrıca her Çarşamba günleri Radio FG isimli kanalda müzik severlere keyifli müzikler dinletiyor.

Başarılı iş insanının Osman Kerem Öztürk isminde 11 yaşında bir erkek çocuğu vardır.