Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan'dan Tuğrul Odabaş'a olay sözler: Işıklarını kapatırım, adam ol

Işın Karaca ile 3 yıllık evliliği geçtiğimiz günlerde sona eren Tuğruş Odabaş, Işın Karaca'nın Sedat Doğan ile olan evliliğinden doğan kızı Mia'nın fotoğrafını 'Seni seviyorum kızım' notuyla paylaştı. Bu paylaşım üzerine Mia'nın babası Sedat Doğan, sert sözlerin yer aldığı bir video paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2019 13:03
Değiştirme Tarihi: 30.11.2019 13:39

Videoda Tuğrul Odabaş'a seslenen Sedat Doğan'ın, "Ben rahatsız olursam, rahatsız ederim" sözleri dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Işın Karaca’yla 3 yıllık evliliği kısa süre önce noktalanan Tuğrul Odabaş, ünlü şarkıcının küçük kızı Mia’yı kendi kızı gibi benimsediğini söylemişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Odabaş önceki gün Mia’yla çektirdiği bir fotoğrafı “Seni seviyorum kızım” notuyla Instagram hesabında yayınladı. Bu paylaşım, Mia’nın gerçek babası Sedat Doğan’ı çılgına çevirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

IŞIKLARINI KAPATIRIM 

Uzun süredir yurtdışında yaşayan Sedat Doğan, sosyal medyada bir video yayınlayarak Türkiye’ye dönüş yolunda olduğunu duyurdu ve Tuğrul Odabaş’a seslendi...

“Ben rahatsız olursam rahatsız ederim, beni tanıyanlar bilir. Şimdi Tuğrul efendi olacaksın, adam olacaksın, dans etmeyeceksin. Ben dansı çok iyi bilirim, sana gerekirse samba da öğretirim. Benim kızımın fotoğraflarını alıp Instagram’da, orada burada kullanıp, Türk halkının duygularıyla oynayıp, bir baba figürü yaratıp sahnelerde şov yapamazsın. Arada okyanuslar da olsa ben senin o sahnenin ışıklarını kapatırım. Adam ol, sessiz ol, efendi ol.”