Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sevilen dizide yas var

Sevilen dizide yas var

Lenf kanseri tedavisi gördüğü evinde dün yaşamını yitiren ’Umutsuz Ev Kadınları’ adlı dizinin uygulayıcı yapımcısı 35 yaşındaki Işıl Karpuzoğlu, yakınları ve dizi oyuncularının katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.

15.06.2014 18:15

Umutsuz Ev Kadınları dizisinin uygulayıcı yapımcısı Işıl Karpuzoğlu, 1.5 yıldır lenf kanseri tedavisi görüyordu. Hayattan kopmadığı ve tedavisi boyunca aralıklarla sete gittiği belirtilen Karpuzoğlu’nun, dün Kuşadası’ndaki evinde kansere yenik düştüğü haberi televizyon dünyasında üzüntü yarattı.

Haber ile ilgili metin girin!. Başrol oyuncusu Songül Öden de vardıKarpuzoğlu için bugün ilçede cenaze töreni düzenlendi. Görev aldığı dizinin başrol oyuncusu Songül Öden ve set ekibi ile Burcu Esmersoy’un da aralarında bulunduğu arkadaşları ve yakınları, Işıl Karpuzoğlu’nu yalnız bırakmadı. Kuşadası Büyük Camii’nde öğlende kılınan cenaze namazı sonrası Karpuzoğlu, gözyaşları içinde Davutlar Mahalle mezarlığına toprağa verildi. Annesi güçlükle sakinleştirildiGenç yaşta ölen Karpuzoğlu’nun kardeşleri Elif Karpuzoğlu ve Burak Karpuzoğlu, annesi Aliye Karpuzoğlu ile babası Mehmet Ali Karpuzoğlu’nun ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Arkadaşının toprağa verilişini bitkin bir şekilde uzaktan izleyen Songül Öden, hocanın dualarına eşlik etti. Cenazenin toprağa verilmesinden sonra ağlayan anne Aliye Karpuzoğlu’nun "Kızımı burada bırakıp nasıl giderim? Canım kızım. Ben seni bırakamam" feryadı yürek burktu. Acılı anne, güçlükle sakinleştirildi. Kardeşleri ve arkadaşları sırayla Işıl Karpuzoğlu’nun mezarına toprak attı, su döktü.
Yorumlar | 0
üye profil