İş İnsanı Fatih Çelik, Jennifer Lopez veya Shakira’yı Türkiye’ye getirmeyi planlıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de ekonomik ve toplumsal hayat sekteye uğradı. Salgın, ülkemizde de bazı problemleri beraberinde getirdi. Hemen hemen her sektörün etkilendiği salgın sürecinde, en çok yara alan sektörlerde biri turizm oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 15:27
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 15:27
İş İnsanı Fatih Çelik, Jennifer Lopez veya Shakira’yı Türkiye’ye getirmeyi planlıyor

Pandemi süreci ile beraber sekteye uğrayan toplumsal ve ekonomik hayat, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de belli başlı problemler yarattı. Birçok sektör corona virüsü salgının yarattığı problemlerden etkilenmektedir ancak en çok etkilenen sektörlerden birisi de turizm sektörü oldu . Bütün bunlara rağmen iş insanı Fatih Çelik, bu süreçte istihdam ve ekonomik kalkınma yaratma adına yatırımlarına hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Pandemi sürecinin yarattığı bütün olumsuzluklara rağmen faaliyetlerini ve projelerini arttıracağını vurgulayarak bu süreçte diğer iş insanlarının da aynı özveri ile çalışarak yatırımlarına devam etmeleri gerektiğini belirten iş insanı Fatih Çelik. Akyaka’da  doğal yaşam villaları projesinin hız kesmeden ilerlediğini ve pandemi koşullarına uygun yeni bir yaşam alanı tahsis etmenin çalışmalarına başlandığı duyuruldu.

50 adet ultra lüks villa projesini hayata geçirmek için kararlılıkla sürdürdüklerini belirten Çelik, tesisin 2021 yılında misafir kabul etmeye başlayacağı aktardı.

DÜNYA YILDIZLARINI GETİRMEYİ PLANLIYOR

Buna ek olarak proje kapsamında, pandemi koşullarının getirdiği yeni kurallara uygun olarak Muğla Akyaka'da konser vermek üzere Jennifer Lopez, Shakira gibi dünyaca ünlü şarkıcılarla görüşüldüğü ve yakın zamanda bomba bir yıldızla konser verileceği açıklandı.

Etiketler: fatih çelik