İrem Sak hayranından şikayetçi oldu ve korunma talep etti!

Ünlü oyuncu İrem Sak, sosyal medya üzerinde 1 yıldır kendisine yazan hayranı için uzaklaştırma kararı aldırdı. Hayranıyla başı derde giren İrem Sak, şikayetçi oldu ve korunma talep etti.

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 10:28
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 10:28
İrem Sak hayranından şikayetçi oldu ve korunma talep etti!

Ünlü oyuncu İrem Sak, sosyal medya üzerinden düzenli olarak kendisine mesajlar atan hayranı K.Ö hakkında mahkemeye başvurdu. İrem Sak, hayranının kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle mahkemeden uzaklaştırma kararı aldı.

"BANA MESAJLAR ATIYOR"

“Bana ‘Özür dilerim, seni seviyorum, seni sevmemeliydim’ şeklinde mesajlar gönderdi. Yine geçen ay cep telefonuma ‘Günaydın’ diye mesaj attı. Ben de tanımadığım için numarayı engelledim. En son geçen ay akşam saatlerinde evime çiçek gönderdi. Beni ısrarlı bir şekilde rahatsız eden, cep telefonumu ve ev adresimi benden habersiz şekilde bularak huzursuz etmekte olan K.Ö. isimli şahıstan davacı ve şikayetçiyim.”

UZAKLAŞTIRILDI

Talebi haklı bulan mahkeme, Ö.’nün 2 ay süreyle Sak’a yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Mahkeme Ö.’nun tedbir kararına uymadığı takdirde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulmasına da karar verdi.