Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Frikik vermemek için...

Frikik vermemek için...

Mersin'de hayranlarıyla buluşan İrem Derici mini etekle çıktığı sahnede frikik vermemek için basın mensuplarını sahneden uzaklaştırdı.

26.05.2015 15:32

Mersin'in Silifke ilçesinde bu yıl "Göksu Yılı" sloganıyla 42.'si düzenlenen Uluslararası Silifke Kültür Haftası etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan ünlü sanatçı İrem Derici, giydiği mini etek nedeniyle frikik vermemek için basın mensuplarını sahneden uzaklaştırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Hayranlarına da izin vermedi"

Silifke Belediyesi tarafından Göksu Aile Çay Bahçesi'ndeki yeni festival alanında kurulan sahnede hayranlarının karşısına çıkan İrem Derici, giydiği mini etek nedeniyle sahne önünde bulunan basın mensuplarını sahneden uzaklaştırdı. Basın mensuplarının kamera ve fotoğraf çekmesine izin vermeyen sanatçı, menajeri aracılığıyla basın mensuplarına ambargo koydurttu. Cep telefonuyla fotoğraf çekmek isteyen sahne önündeki hayranlarına da izin vermeyen İrem Derici sahne önünün boşaltılmasını istedi.

Plaket verildi

Değişik sanatçıların şarkılarını okuyan İrem Derici, kendi şarkılarını okumadığı için hayranlarını üzdü. Konser arasında sahneye gelen Uluslararası Silifke Kültür Haftası Düzenleme ve Yürütme Komitesi Fahri Başkanı ve İlçe Kaymakamı Şevket Cinbir, gecenin sunucusu Vatan Şaşmaz ile birlikte sanatçıya plaket, teşekkür belgesi ve çiçek verdi.

Yorumlar | 0
üye profil