İrem Derici takipçisinin yaptığı yoruma verdiği yanıtla olay oldu!

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimler arasında yer alan şarkıcı İrem Derici, son paylaşımıyla yine olay oldu. Yeni bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan İrem Derici'ye takipçisinden gelen bir yorum ünlü şarkıcı adeta çileden çıkardı.  ‘Sendeki estetik hayatımda olsaydı belki bazı şeyler daha güzel olurdu' yorumunu gören Derici verdiği yanıtla olay oldu.

Yayınlanma Tarihi: 21.12.2020 12:44
Değiştirme Tarihi: 21.12.2020 12:44
İrem Derici takipçisinin yaptığı yoruma verdiği yanıtla olay oldu!

Her daim yaptırdığı estetiklerden gururla bahseden İrem Derici, sosyal medyayı en aktif kullanan isimler arasına adını yazdırdı. Başarılı şarkıcı sık sık paylaşımda bulunurken takipçilerinin yaptığı yorumlara verdiği yanıtlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Açık sözlülüğü ile bilinene İrem Derici, takipçisinden gelen ‘Sendeki estetik hayatımda olsaydı belki bazı şeyler daha güzel olurdu’ yorumuna kayıtsız kalmadı. Derici, takipçisinden gelen yoruma ‘Kesinlikle o suratını adam etmezsen işin çok zor’ yanıtını verdi.

İrem Derici’nin yanıtı sosyal medyanın gündemine otururken takipçilerinden biri ‘Kapağın sesi buraya kadar geldi’ yorumunu yazdı.

İşte o cevap:

Haber ile ilgili metin girin!.

Etiketler: irem derici - takipçi - yorum