İrem Derici sahne kıyafetiyle çok konuşuldu: Maşallah zebra gibiyim

Gerek paylaşımları, gerek özel hayatıyla sık sık gündeme gelen İrem Derici, önceki gece Fine Bomonti adlı mekanda sahne aldı. Tarzıyla dikkat çeken Derici, konuklarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2021 09:23
Değiştirme Tarihi: 14.12.2021 09:57
İrem Derici sahne kıyafetiyle çok konuşuldu: Maşallah zebra gibiyim

İddialı açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen 34 yaşındaki ünlü şarkıcı İrem Derici, dün gece de her pazar akşamı sahne aldığı Fine Bomonti adlı mekanda sevenleriyle buluştu.

"KIYAFETİMİ NASIL BULDUNUZ?" 

Siyah beyaz zebra desenli kıyafeti ile sahneye çıkan Derici, ara ara konuklarıyla sohbet ederken "Kıyafetimi nasıl buldunuz, maşallah bu akşam da zebra gibiyim" ifadelerini kullandı.

Tarzıyla tüm dikkatleri üzerine çeken ve iki saat boyunca sahnede kalan şarkıcı, kendisini dinlemeye gelen konuklarına adeta müzik ziyafeti çektirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL VERMEK İÇİN SAHNEYE ÇIKTI 

Öte yandan Derici, Derici, önceki akşam 47'nci kez sahiplerini bulan Altın Kelebek Ödülleri'nde beş isme ödülünü vermek için sahneye çıkmıştı. Geceye 2018 yılında aşk yaşadığı eski sevgilisi Genco Ecer ile birlikte katılan Derici, şıklığıyla görenleri büyülemişti. (Milliyet)

İlgili Sayfalar: Magazin