İrem Derici o soruya Haydar Dümen'li cevap verdi! "Cinsellik..."

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve dobra açıklamalarıyla tanınan ünlü şarkıcı İrem Derici, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin yönelttiği soruları yanıtladı ve yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu da ünlü popçunun, 'Instagram Soru Cevap' etkinliğini köşesine taşıdı.

Yayınlanma Tarihi: 20.02.2021 13:48
Değiştirme Tarihi: 20.02.2021 13:48
İrem Derici o soruya Haydar Dümen'li cevap verdi! 'Cinsellik...'

Sosyal medyada yaptığı açıklamalarıyla magazin dünyasında gündemden pek kolay düşmeyen  İrem Derici, Instagram’da Soru-Cevap yaptı.

"Şimdiye kadar hiç kimsenin bilmediği aşkın oldu mu?" sorusunu, "Oldu. Ben ne kadarını verirsem o kadarını biliyorsunuz. Ruhunuz duymadı, ben aşkımdan geberdim bütün yaz" şeklinde cevapladı.


Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü atlatan İrem Derici, arkadaşlarıyla sahil kenarında piknik yaparken görüntülenmiş, yanına gelen muhabiri "Şikayet edilecek yer varsa gidin edin" diyerek terslemişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kuralları ihlal ettiği gerekçesiyle 4 bin 369 lira ceza kesilen popçu, takipçisinin "Yakın zamanda en eğlendiğin foto ne?" sorusu üzerine piknik yaparak çekilen fotoğrafını paylaştı.

33 yaşındaki popçu, "En pahalı estetiğin ne kadar" diye sorulunca ise göğüs estetiğine vurgu yaptığı bir fotroğraf ile "Dört bin euro" karşılığını verdi.

Ünlü şarkıcının, "Cinsellik her yaşta önemli midir?" diyen takipçisine, Dr. Haydar Dümen'in fotoğrafını paylaşarak cevap vermesi dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.