İrem Derici'nin babasından 21 yıllık eşine 1 milyon liralık boşanma davası

İrem Derici'nin babası reklamcı Hulusi Derici, 21 yıllık eşi Selma Derici'ye boşanma davası açtı. 2 çocuğunun annesi Derici'ye boşanma davası açan Hulusi Derici'nin gerekçesi ise 'Kadınlık görevini yerine getirememe ve sözlü şiddet'

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2021 10:45
Değiştirme Tarihi: 03.09.2021 10:45
İrem Derici'nin babasından 21 yıllık eşine 1 milyon liralık boşanma davası

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre, 1 milyon lira tazminat talep eden ve iki çocuğunun velayetini isteyen Hulusi Derici, eşinin kendisine ait olan malları üzerine geçirerek iyi niyetini suistimal ettiğini de öne sürdü.

2019’da Hulusi Derici’nin şirketinde ekonomik kriz çıktığının anlatıldığı dilekçede, “Hulusi Derici, bu krizin önüne geçmek için eşinden yardım istemiştir. Eşiyle Hulusi Derici arasında sözleşme imzalanmıştır. Selma Derici sözleşme adı altında kendisine devredilen Bodrum’daki evin kendisine ait olduğunu ve Hulusi Derici’ye iade etmeyeceğini dile getirmiştir. Tarafların boşanmalarını, 500 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat ile iki çocuğun velayetinin babaya verilmesini talep ediyoruz. Çocuklar için 10 bin lira nafaka ile Bodrum’daki 3 mesken ile Zekeriyaköy’deki 2 meskene tedbir konulmasını istiyoruz” denildi.

Haber ile ilgili metin girin!.