İrem Derici'den Diagne'ye: Ne yapıyorsun gül bahçem

Galatasaray'ın sevilen forveti Mbaye Diagne, Instagram hesabından açtığı canlı yayında İrem Derici'nin şarkısı Kalbimin Tek Sahibine ile banyoda canlı yaptı. Bu yayına giren İrem Derici kendine engel olamayıp Diagne'ye övgüler yağdırdı. Yayını kendi hesabından da paylaşan Derici, '"Ne yapıyorsun gül bahçem" ifadelerini kullandı. 

Yayınlanma Tarihi: 10.11.2021 09:35
Değiştirme Tarihi: 10.11.2021 09:35
İrem Derici'den Diagne'ye: Ne yapıyorsun gül bahçem

Daha önce en beğendiği erkeğin Ryan Donk olduğunu söyleyen İrem Derici, Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mbaye Diagne'nin gece yarısı yaptığı canlı yayında "Kalbimin Tek Sahibine" şarkısını çalmasını paylaştı. Instagram'dan Diagne'ye kalp gönderen Derici, Twitter'dan da "Ne yapıyorsun gül bahçem" diyerek dikkatleri üzerine çekti.

İddialı açıklamaları ve paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen İrem Derici, yine çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

DIAGNE, İREM DERİCİ'NİN ŞARKISIYLA CANLI YAYIN YAPTI

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mbaye Diagne, gece saat 01.40'ta güneş gözlüğü ve atkı takarak İrem Derici'nin "Kalbimin Tek Sahibine" şarkısı eşliğinde banyodan canlı yayın yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İREM DERİCİ ÖVGÜLER DİZDİ

Bu anlara denk gelen İrem Derici, hem Twitter'dan hem de Instagram'dan paylaşım yaparak Diagne'ye övgüler yağdırdı. Instagram üzerinden Diagne'ye kalp gönderen İrem Derici, dayanamayıp tweet de attı. Diagne'ye "Ne yapıyorsun gül bahçem?" diyen İrem Derici dikkatleri üzerine çekti.

İlgili Sayfalar: Magazin