İrem Derici: "Daha büyük bir şov görürseniz suratıma tükürün"

Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu Sahnesi'ndeki Tan konserine giden İrem Derici, "Türkiye'de daha büyük bir şov görürseniz suratıma tükürün" sözleriyle ilgili açıklama yaptı. 

Yayınlanma Tarihi: 24.07.2021 12:01
Değiştirme Tarihi: 24.07.2021 12:01
İrem Derici: 'Daha büyük bir şov görürseniz suratıma tükürün'

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan İrem Derici, kendisinin de Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde 28 Eylül'de sahneye çıkacağını söyleyerek, o tarihte kapanma olacağı dedikodularına inanmak istemediğini belirtti. Derici "İnşallah hurafeler gerçek olmaz, kapanmalar olmaz. Büyük konuştum, 'Türkiye'de daha büyük bir şov görürseniz suratıma tükürün' dedim. Arkasındayım..." şeklinde konuştu. 

"ALTINDAN KALKARIM BEN"

Derici sözlerine şöyle devam etti: "28 Eylül'de buradayım. Kimseyi özellikle çağırmayacağım arkadaşlarım adamsa gelirler diye düşünüyorum. Beklentilerinizi yüksek tutun. Ben zeplinle ineceğim. Bakalım bunlar biraz para ve emek harcamak lazım, kondisyon lazım, altından kalkarım herhalde." 

"TEK BAŞIMAYIM, NE PARTİSİ?"

Derici, ayrıca aynı sitede oturduğu şarkıcı Lerzan Mutlu'nun, sabaha karşı yüksek sesle müzik dinlediği için sosyal medyadan kendisini hedef alan paylaşımlarıyla ilgili olarak ise "Tek başımayım ne partisi? Geç saatte kimsenin kimseyi rahatsız etme hakkı yok..."

"Artık 00.00'dan sonra sadece Lerzan Mutlu şarkıları çalacağım evimde. Kendi şarkısı için polisi aramaz diye düşünüyorum. Severim kendisini aramızda kötülük olsun istemem" açıklamasında bulundu.

(Milliyet)