İpek Filiz Yazıcı ile Ufuk Beydemir aşk mı yaşıyor? Sosyal medyadan paylaştılar...

İpek Filiz Yazıcı ile Ufuk Beydemir aşk mı yaşıyor? Genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı, şarkıcı Ufuk Beydemir, birlikte çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşınca birçok kişinin aklına aynı soru geldi. Haberin gündeme gelmesiyle birlikte çok sayıda kişi İpek Filiz Yazıcı kimdir? Ufuk Beydemir kimdir? İpek Filiz Yazıcı kaç yaşında, nereli? gibi soruların cevabını merak etti. İşte ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2020 09:18
Değiştirme Tarihi: 14.12.2020 09:18
İpek Filiz Yazıcı ile Ufuk Beydemir aşk mı yaşıyor? Sosyal medyadan paylaştılar...

Aşk 101 dizisindeki rolüyle Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelen 19 yaşındaki İpek Filiz Yazıcı ile 'Ay Tenli Kadın' şarkısıyla müzik listelerini kasıp kavuran 28 yaşındaki Ufuk Beydemir'in sosyal medya paylaşımları, ikilinin aşk yaşadığı iddialarını gündeme getirdi. 

Yalnızca paylaşımda bulunan ikili, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İPEK FİLİZ YAZICI KİMDİR? KAÇ YAŞINDA

Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan İpek Filiz Yazıcı, hakkında bilinmeyenleri anlatmıştı. Oyunculuğa 3 yaşında bir reklamda oynayarak başladığını dile getiren Yazıcı, "Sonra serüven küçük reklamlarla devam etti" ifadelerini kullanmıştı.  19 yaşındaki Yazıcı, "Oyuncu olmasaydım iç mimar olmayı çok isterdim" şeklinde konuştu. Ufuk Beydemir ile Filiz Yazıcı haberlerinin gündeme gelmesiyle birlikte de çok sayıda kişi genç oyuncunun kim olduğunu ve hayatına dair detayları merak etmeye başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İpek Filiz Yazıcı, 6 Ekim 2001'de İstanbul'da doğdu. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayımlanmış olan Babam ve Ailesi dizisinde yaşadı. 2017 yılında FOX TV ekranlarında yayımlanan; başrolünü Songül Öden, Erkan Petekkaya ve Dolunay Soysert gibi isimlerin paylaştığı Kayıtdışı dizisinde Tuğba Ateş karakterini, Elimi Bırakma adlı dizide ise Ceyda karakterini canlandırdı. Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde "Işık" karakteriyle kariyerindeki ilk başrol oyunculuğunu üstlendi. Yeni Hayat adlı dizide Gökçe Karatan karakterine hayat vermesi planlanırken dünya genelinde yaşanan koronavirüs pandemisi ve Türkiye'de alınan önlemler sebebiyle dizi ertelendi, fakat 3 Eylül 2020 tarihinde ilk bölümüyle ekranlarda yerini aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

UFUK BEYDEMİR KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Ufuk Beydemir (14 Nisan 1992, İstanbul) Türk şarkıcı-şarkı yazarı, müzisyen.

Haber ile ilgili metin girin!.

2008 tarihine kadar sadece müzik dinleyicisi olan Ufuk, bir kutlamada sahneye çıkıp tek bir şarkı söyledikten sonra dinleyicilerin reaksiyonu ve sahnenin büyüsüne kapılarak müzik yapmaya karar verir ve kendisine bir grup kurar. Bir kaç grupta vokalist olarak yer aldıktan sonra kendi şarkılarını yapmak isteyen Ufuk Beydemir, kendisine bir gitar alarak gitar çalmayı öğrenmeye başlar. 2009 yılında daha 17 yaşındayken ilk bestesi “Ay Tenli Kadın” ı yazar.

Sözü ve bestesi kendine ait yeni eserlere yönelmek isteyen Ufuk Beydemir evde 2011 yılında yaptığı demo kayıtlarla müzikal üretimini hızlandırdı ve küresel bir ev konserleri zinciri olan Sofar Sounds’un İstanbul ayağına ilk kez 2016 yılında akustik bir kayıtla katıldı.

Sözü ve bestesi kendisine ait olan ”Ay Tenli Kadın” adlı şarkısı ve bu kayıttaki harika performansı ile kısa zamanda dikkatleri üzerine çeken Ufuk, sosyal medyada kısa süre içerisinde adı en çok aranan ve dikkat çeken isimlerden biri oldu. Solo kariyerine bir albümle devam etmek isteyen Ufuk Beydemir, 2017 yılında yapımcı ve menajer Engin Akıncı ile tanıştı. Yepyeni bir sound arayışıyla aynı yılın sonbaharında Prodüktörleri Engin Akıncı ve Tolga Görsev’le birlikte Moda Erekli & Tunç Stüdyoları’nda 11 şarkılık ”Sevda Gibi” adlı ilk albümünün çalışmalarına başladı ve 2018’in Mart ayında ilk albümünü ZOOM etiketi ve DMC işbirliğiyle yayınladı.