Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İntizar ve Gökhan Tepe’den romantik konser

İntizar ve Gökhan Tepe’den romantik konser

EXPO 2016 Antalya’da devam eden yerli konser serisinde İntizar ve Gökhan Tepe konser verdi. İntizar arabesk şarkılarla oluşturduğu repertuarıyla sahnede romantizm rüzgârı estirdi.

19.08.2016 15:48

EXPO 2016 Antalya’da devam eden yerli konser serisinde İntizar ve Gökhan Tepe konser verdi. İntizar arabesk şarkılarla oluşturduğu repertuarıyla sahnede romantizm rüzgârı estirdi. Pop müziğin sevilen sesi Gökhan Tepe de terör saldırılarında yaşamını yitirenleri anarak slov şarkılar seslendirdi. 

 Hafta boyunca Expo 2016’da devam edecek yerli sanatçılardan oluşan konser serisinde Expo 2016 gösteri salonunda İntizar sevenleriyle buluştu. Arabesk müziğin sevilen ismi İntizar, sesiyle büyüledi. İntizar ’Ihlamurlar Altında’ başta olmak üzere sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. 

 15 Temmuz darbe girişimi ve terör saldırılarına değinen İntizar, birlik çağrısı yaptı. İntizar, yaklaşık bir saat süren konserini seyircilerle birlikte seslendirdiği ’Memleketim’ şarkısıyla bitirdi. 

 GÖKHAN TEPE DE TERÖR SALDIRILARINI KINADI
 Gösteri salonunda İntizar’dan sonra sahneye çıkan Göktan Tepe de terör saldırılarında yaşananların anısına saygı olarak hızlı şarkılar okumayacağını söyledi. "Bugün çok acı bir gün" diyen Gökhan Tepe, "Günlerdir devam eden bu hain saldırıları kınıyorum. Böyle günlerde şarkı söylemek, sahnede olmak zor ama teröre karşı hepimizin dimdik durması gerekiyor. Ben de bu sebeple bu gece burada bu sahnede sizlerin karşısındayım. Allah birlik ve beraberliğimiz bozmasın inşallah" dedi.

 Gökhan Tepe de konser boyunca en sevilen romantik şarkılarını seslendirdi. Tepe’nin konserini izleyenler arasında ’Bizimkiler’ dizisinde ’Cemil’ karakterini canlandıran Uğurtan Sayıner de vardı. Sayıner, Gökhan Tepe’nin kendisini anons etmesinin ardından seyircileri selamladı. Tepe, konserin sonunda ’Memleketim’ şarkısını salonda bulunanlarla birlikte seslendirdi. (ANTALYA-DHA) 

Yorumlar | 0
üye profil