Instagram hesabından içini döken Serel Yereli'den dikkat çeken çıkış: Ben çocuk yapmayı düşünmüyorsam...

Bodrum Masalı dizisindeki rolüyle ülkemizde tanınan ve Instagram'daki pozlarıyla bir hayli konuşulan Serel Yereli, yurt dışında hayatını sürdürüyor. Epeydir sessiz sedasız yaşamını devam ettiren Serel Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla dikakt çekti. Yereli, Instagram'dan içini dökerek 'Kim çeker beni? Ben bile çekemiyorum hala gelecekte çocuk yapmayı düşünen varsa arsızdır' dedi

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2020 11:43
Değiştirme Tarihi: 04.04.2020 11:43
Instagram hesabından içini döken Serel Yereli'den dikkat çeken çıkış: Ben çocuk yapmayı düşünmüyorsam...

Sosyal medya hesabından verdiği cesur pozlarla her daim adından söz ettiren oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, karantina olduğu günlerde sosyal medya hesabından "Hala gelecekte çocuk yapmayı düşünen varsa arsızdır" diyerek takipçileriyle dertleşti. Bu açıklamaların ardından birçok kişi Serel Yereli kimdir? Serel Yereli kaç yaşında? gibi soruların cevaplarını merak etmeye başladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

"BEN ÇOCUK DÜŞÜNMÜYORSAM BAZILARI HİÇ DÜŞÜNMESİN"

Türkiye'de bir süre oyunculuk yaptıktan sonra Londra'ya taşınan ve orada şarkıcılık kariyerine adım atan Serel Yereli, koronavirüs nedeniyle kendisini eve kapattı.

Günlerini evinde geçiren Yereli Instagram hesabından şu sözlerle içini döktü:

"Kendimden de sosyal medyadan da tembelliğimden de bıktım. Bir baltaya sap olmak istiyorum. Bu dönemi yararlı kullanmalıyım. Kim çeker beni? Ben bile çekemiyorum. Standartlarım bu kadar yüksek geliyor diye zor hayat. Hala gelecekte çocuk yapmayı düşünen varsa arsızdır arsız. Bu genetikle ben çocuk düşünmüyorsam bazıları hiç düşünmesin."

Haber ile ilgili metin girin!.

EVİNİN PENCERESİNDE POZ VERDİ

Salgın nedeniyle evde olan Yereli, geçtiğimiz günlerde hava almak için dışarı çıkamayınca evinin penceresine oturarak zaman geçirdi. Beyaz mini geceliğiyle camda oturan oyuncu bu anlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

SEREL YERELİ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Bodrum Masalı adlı dizide canlandırdığı Alara karakteri ile yıldızı parlayan Serel Yereli, 19 Nisan 1995 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Annesi İngilizce öğretmeni Elif Yereli babası da eski milli hentbolcu Serdar Yereli'dir. Babasının hentbol federasyonu başkanlığındaki görevinden ötürü çocukluğu değişik ülkelerde geçmiş. Babasını 2011 yılında 16 yaşında iken kaybeden Yereli, Londra’da ortaokulda iken müzikal oyunculuk eğitimine başlamış. Başarılı oyuncu Grease, Mamma Mia, Bruleskue müzikallerinde başrol oynamış. Şarkı söylemeye 4 yaşında iken başlayan Serel Yereli, anaokulundayken TÜBİTAK tarafından düzenlenen bir yarışmada “Serel'in Uzay Gemisi” adlı projesi ile ödül kazanmış.

2016 yılında yayınlanan Bir Bodrum Masalı adlı dizide, zengin ama mutsuz Alara karakteriyle dikkat çekmişti. Yereli, bu dizi ekrana veda ettikten sonra yurtdışına gitti. Şimdi Londra’da müzik alanında eğitim gören Yereli, oyunculuğu bıraktığını bir gün tesadüfen kendisini görüntüleyen paparazziler aracılığıyla duyurdu. Nişantaşı’nda arkadaşlarıyla birlikte görüntülenen Serel Yereli “Artık beni çekmenize gerek yok. Oyunculuğu bıraktım” dedi. Daha önce sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaştığı cesur fotoğraflarıyla birçok kez gündeme gelen 24 yaşındaki Serel Yereli, 1.80 metre boyunda, 59 kilo ve Koç burcudur. Serel Yereli ayrıca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere tam 4 dil bilmektedir.