İnşaat işine giren ünlü oyuncu, rezidans ve villa yapıyor!

Önceki akşam Arnavutköy'de arkadaşlarıyla yemek yiyen ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, mekan çıkışı muhabirlere yeni atıldığı işini anlattı. 

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2020 09:20
Değiştirme Tarihi: 19.11.2020 09:20
İnşaat işine giren ünlü oyuncu, rezidans ve villa yapıyor!

Gazetecilerin, "En son görüştüğümüzde, İnşaat ve tekstil işine gireceğinizi söylemiştiniz. Biraz daha detay alabilir miyiz?" sorusunu yanıtlayan Tolgahan Sayışman, "Tekstil işine girmeyi daha önce de istiyordum, pandemi sürecinde bu fikri geliştirdik. Liseden arkadaşıma ortak oldum. Bayrampaşa’da fabrikamız var. Online satışlara başladık" açıklamasını yaptı.

İLK KEPÇEYİ VURDU

İnşaat sektöründeki işlerini de anlatan yakışıklı oyuncu, "İnşaat sektöründe de çok sevdiğim bir müteahhit arkadaşıma ortak oldum. Göktürk’te 40 dairelik bir rezidansa ve 14 villadan oluşan iki projeye başladık, ilk kepçeyi vurduk" dedi. 

BAYRAMPAŞA'YA ASBAŞKAN 

Bayrampaşa SK'nın asbaşkanı da olan Sayışman, "Bayrampaşaspor'u arkadaşlarımla birlikte satın aldık. Ben de asbaşklanlığını yürütüyorum. Çekimlerden dolayı, takımı biraz uzaktan takip ettim ama şimdi, işin içinde daha çok bulunacağım. Başkan Erkan Özkaya ile birlikte, takımı en kısa sürede üst liglere taşımak istiyoruz" şeklinde konuştu. 

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)