İlayda Şeker İsmail Balaban'a 'kocam' dedi! Sosyal medya sallandı...

Survivor'dan döndükten sonra aşk yaşamaya başlayan İsmail Balaban ve İlayda Şeker, paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. İlayda Şeker'in, Instagram hesabından paylaştığı videoda, Balaban'a 'kocam' sözüyle hitap etmesi kafaları karıştırdı.

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2021 11:36
Değiştirme Tarihi: 29.11.2021 11:36

Survivor'dan döndükten sonra nişanlısı Gamze Atakan'dan ayrılan İsmail Balaban, adadaki takım arkadaşı İlayda Şeker ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Evliliğe yeşil ışık yakan İlayda Şeker'in, İsmail Balaban'ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban ile düğün alışverişine çıktığı iddia edildi.

Sosyal medyayı sallayan fotoğrafın, Antalya'da düğün alışverişi yapılan bir pasajda çekildiği öne sürüldü. İlayda Şeker'in, İsmail Balaban ile spor yaptığı videoda, Balaban'a 'Kocam' sözüyle hitap etmesi ise ünlü çiftin sevenlerine, ikinci bir şok yaşattı.

İlayda Şeker ve Ümmü Gülsüm Balaban ile düğün alışverişinde!

İlayda Şeker, geçtiğimiz günlerde takipçisinden gelen ''Düğün ne zaman?'' sorusuna, ''Arkadaşlar, farkında mısınız bilmiyorum ama ben Antalya'da yaşıyorum. Sizce neden?'' yanıtını vermişti.

Şeker'in, ''Kendini 5 yıl sonra nerede görüyorsun?'' sorusuna verdiği ''Antalya Elmalı'da'' yanıtı da, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Eski gelinine 'yılan' demişti! İlayda Şeker ve Ümmü Gülsüm Balaban düğün alışverişinde!

Sevgilisi İsmail Balaban'ın isteği üzerine tüm cesur pozlarını silen Şeker'in, Ümmü Gülsüm Balaban ile çok iyi anlaştığı konuşuluyor.

İlgili Sayfalar: Magazin